Wpis z mikrobloga

Moja postać pod koniec drugiego rozdziału i po Jarkendarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisałem ponad tydzień temu, że zamierzam sobie przejść kolejny raz Gothic 2 z dodatkiem i tam mi panowie dobrze doradzili co do mojego buildu. Nauczyłem się broni jednoręcznej do 49%, do 100% dobiłem dzięki kamiennym tabliczkom, bonusowi z książek i od Wulfgara, pierścieniowi Morgana i noszę miecz mistrzowski, który daje +10% (zmienię go w przyszłości na samodzielnie wykuty miecz łowcy smoków). W siłę na razie inwestuję tylko punkty nauki, jeszcze nie zdecydowałem kiedy zacząć korzystać z bonusów. Gra się super przyjemnie, prawie cała Górnicza Dolina wyczyszczona i (chyba) cały Jarkendar. Bezi to maszynka do zabijania, smoki w strachu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic
Moriar - Moja postać pod koniec drugiego rozdziału i po Jarkendarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pisał...

źródło: received_718763100322045

Pobierz
  • 5
@Moriar: rel, miecz mistrzowski ale przede wszystkim broń jednoręczna w tej grze jest op, szybka i zadaje duże obrażenia szczególnie na krytach. Tylko imo niepotrzebnie szedłeś w siłę, trzeba było dobić w zrękę żeby jej mieć bez pierścieni i amuletu ok 100-110 to zakładając bonusy mógłbyś każdego okraść i zebrać expa i gelda. A siła? Siła wpadnie i tak.
@Uuroboros: zostawiłem sobie trochę goblinich jagód i tabliczek, coś tam się jeszcze podbije zręczności, ale ogólnie to chcę sobie wbić tyle siły, żeby składać orka elitę na dwa hity, taki mój mały czelendż, bo nigdy mi się to jeszcze nie udało przez brak cierpliwości. Może jeszcze trochę kusze podbije, bo nigdy nią nie grałem, zwykle tylko łucznik albo pójście w broń jednoręczną
żeby składać orka elitę na dwa hity


zakładając że zostawisz pierścień +10% to potrzebujesz 123 bazowej siły, ciężko wbić przed 4 rozdziałem tyle a tam się najwięcej elit kroi

Może jeszcze trochę kusze podbije, bo nigdy nią nie grałem


@Moriar: zostaw sobie na następny playthrough, granie czystym kusznikiem to ciekawy build bo wymaga dużo matematyki + przez całą grę jesteś dosyć dobry ale nie OP.