Wpis z mikrobloga

@bonifacy_pankracy: Myślę, że nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na tak postawione pytanie, bo nawet nie wiadomo co chcesz robić z tym mieszkaniem, a jeśli pod zamieszkanie samemu, to pewnie tak żebyś miał wszędzie blisko tam gdzie będziesz musiał najczęściej uczęszczać.
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy ja bym brał na prawobrzeżu, idealnie łączy zalety gęstej zabudowy miejskiej z luźniejsza i spokojniejsza atmosferą terenów podmiejskich. Najlepiej słoneczne albo majowe, bo to można powiedzieć takie centrum prawego, ewentualnie bukowe, ale tu już trzeba się liczyć, że na piechotę to wiele rzeczy nie załatwisz a najgorzej Dąbie, bo jest najbrzydsze i najbardziej zakorkowane.
  • Odpowiedz
@masw32 to co normalny człowiek, mieszkać, żyć, pracować jak zjadę na stałe do Polski, siłka, eventy, ruchać studentki, żreć paprykarz xDDD. Jestem mocno powiązany z przemysłem jeśli to ma znaczenie. Dopóki nie zjadę na stałe to spróbuje je wynająć ale bez ciśnienia. Sam też chętnie zamieszkam :)
@krucjan na prawobrzeżu jest coś przemysłu? Co z życiem nocnym?
@Dorciqch Pogodno I Turzyn przewija się co jakiś czas jak szukam info o Szczecinie, muszę
  • Odpowiedz
@bonifacy_pankracy Pogodno, Łękno, Świerczewo, Turzyn to prawie centrum, bardzo dobra komunikacja, a jak komunikacja utknie w jakimś korku to i z buta można pójść. Możesz w ogłoszeniach trafić też na osiedle przyjaźni i osiedle kaliny, to jest cześć swierczewa.
Przemysł na prawobrzeżu to duża strefa w Dąbiu i po prawdzie jest go tam chyba więcej niż na lewym brzegu. Lewy brzeg usługami chyba bardziej stoi, aczkolwiek tutaj też znajdziesz różne gałęzie przemysłu,
  • Odpowiedz