Wpis z mikrobloga

Kupilem sobie w czerwcu czytnik pocketbook lux 5 - niestety po 3 miesiacach z jakiegos powodu wyswietlacz przestal dzialac - byc moze z jakiejs mojej nieuwagi niemniej zadnego upadku. Serwis uznal ze uszkodzenie mechaniczne 330 zl naprawa

Zgodzilem sie natomiast zaczalem sie zastanawiac czy nie lepiej jednak kupic kindle ktory rzekomo amazon jezeli juz cos sie uszkodzi to naprawia bez pytania - prawda to? Dodatkowo ze sa wytrzymalsze a o pocketbooku naczytalem sie masy negatywnych komentarzy - niestety juz po szkodzie.

Przyciski fizyczne sa wygodne i bezproblemowa obsluga legimi z biblioteki - ale moze powinienem przesiasc sie na kindle ? jak tak to jakiego by to nie wyszlo o wiele drozej niz ta naprawa? Zalezy mi na tym podswietleniu noca by nie dawalo ciezkim swiatlem z ekranu.

#pocketbook #kindle #czytniki
  • 2
  • Odpowiedz
Zgodzilem sie natomiast zaczalem sie zastanawiac czy nie lepiej jednak kupic kindle ktory rzekomo amazon jezeli juz cos sie uszkodzi to naprawia bez pytania


@Matodus: Mieszkam w Irlandii. 10 lat temu wymieniałem dwa razy(!) w Amazonie w przeciągu paru tygodni. Powiedzieli, że z trzecim raczej będą problemy :) (i faktycznie to NIE była moja wina - "same zdechły").
  • Odpowiedz