Wpis z mikrobloga

Ogólnie zachowanie Popka #!$%@?, ale zobaczcie na to w jakim #!$%@? świecie żyjemy. Istnieje wyższe prawdopodobieństwo, że Popkowi całą tę "karierę" skończy klepanie #!$%@? psa po pysku niż to, że wrzucił komuś swoją skórę do burgera. To jest #!$%@?. Jesteśmy w momencie, w którym społeczeństwo traktuje lepiej zwierzęta niż ludzi. Powiem więcej, coraz więcej kobiet uważa, że cierpienie zwierzęcia jest ważniejsze od cierpienia człowieka. Clown world.
#famemma
  • 16
@niezdiagnozowany: kiedyś były po prostu inne czasy i inaczej społeczeństwo reagowało na takie akcje. Myślę że głównie chodzi tutaj o poziom zdegenerowania popka, a nie samo cierpienie zwierząt także trochę z dupy wniosek koleżko
@niezdiagnozowany: nie widziałam filmu, z tego co tu czytam walnął kolbasem psa w łepetynę. Nie bronię ćpuna, ale pies i tak nic z tego nie kapuje, weźcie się ogarnijcie ludzie, lepiej grillować pedofilów i zwyrolskiego wybielacza
@niezdiagnozowany: Mi tam się wydaje, że po stronie psów dużo osób stanie, bo nie mają własnego głosu i generalnie świadomości tego co się dzieje. A jak ktoś #!$%@? kanapkę ze skórą Popka to pewnie mógłby i go pozwać i kręcić afery, ale właśnie mógłby to zrobić samodzielnie a owczarki nie bardzo. Co nie znienia faktu, że #!$%@? jest, że dla dużej części społeczeństwa przypadkowe zwierzątko jest dużo ważniejsze niż przypadkowy człowiek
@niezdiagnozowany: Panie. To co Pan zauważył to wina wolności i braku większych problemów co skutkuje tworzeniem się nowych abstraktów i sztucznych sporów w społeczeństwie. :-) Ludzie są znudzeni tym że wszystko mają na wyciągnięcie ręki, a to prowadzi do powolnego upadku, który z uśmiechem na twarzach młodzież nazywa przejawami wolności! Wolność to nie kreowanie sporów, a zgoda na życie po swojemu dla każdego z osobna! :-)
@niezdiagnozowany:

Jesteśmy w momencie, w którym społeczeństwo traktuje lepiej zwierzęta niż ludzi

Człowiek to też zwierze

Powiem więcej, coraz więcej kobiet uważa, że cierpienie zwierzęcia jest ważniejsze od cierpienia człowieka

Obiektywnie jest równe, ale człowiek to najgorsze zwierze na świecie, żadne nie wyrządziło tyle zła, więc mnie to nie dziwi i osobiście podzielam