Wpis z mikrobloga

Uwaga pytanie o plotki:

Ostatnio w różnych mediach i na FB różni ludzie niczym o tajemnicy poliszynela mówią o incognito gejach w sejmie. W tym o jakimś PiSowcu. Nie żebym lubil plotki czy coś, ale ciekawi mnie o kogo może chodzić. :)

[/ploty]

I jeszcze mam jedno pytanie. W nowych reklamach Opla na końcu jest taki fragment muzyki na gitarze i to jest z jakiejś piosenki, ale za cholerę nie mogę zorientować się jakiej. :(
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryu:

I jeszcze mam jedno pytanie. W nowych reklamach Opla na końcu jest taki fragment muzyki na gitarze i to jest z jakiejś piosenki, ale za cholerę nie mogę zorientować się jakiej. :(


Layla
  • Odpowiedz
@Felek_Zdankiewicz: Sęk w tym, że to bylo tak wprost sugerowane, że musi chodzić o kogoś, o kim każdy wie bardzo dobrze, że to gej i po prostu tego nie mówi. Jakby to bylo zwykle plotkowanie o Jarku to bym to olal, ale tak przekazane mnie po prostu zaintrygowalo.

@Shaki: Co to za ,,pedal" z PiSu?
  • Odpowiedz
@Ryu: Nie z PiSu. I w sumie rzeczywiście "pedał" trzeba wziąć w cudzysłów bo nie zdziwiłbym się gdyby ten człowiek nawet nie był homo, tylko zbijał kapitał na udawaniu. jeśli nie wiesz o którego pana mi chodzi, to podpowiem że o tego który teoretycznie walcząc o prawa mniejszości seksualnych, tak naprawdę robi im tylko czarny PR i sam w sobie jest wizualizacją najgorszych stereotypowych cech przypisywanych homosekusalistom. Do tego jest
  • Odpowiedz
@Shepard: chyba pudło

Moja zawodowa kariera i zwycięstwo w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie byłaby możliwa gdybym nie miał wsparcia w rodzinie. Od wielu lat związany jestem z Mielcem skąd pochodzi moja żona Agnieszka. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami dwóch córeczek Antoniny i Zosi
  • Odpowiedz
@argothiel: Czyli jednak plota, a nie tajemnica poliszynela? :(

@corbin: Co to ma wspólnego czy są wolni, czy nie? Poręba może sobie mieć żonę i trójkę dzieci nawet. Nie jeden gej już mial rodzinę i dopiero dlugo później przyznawal się, że to tylko dla ukrycia bylo. Bo to jeden kochający mąż i ojciec, republikański konserwatysta walczący ostro przeciwko tym grzesznym dewiacjom w USA wpadl w końcu w kiblu
  • Odpowiedz