Wpis z mikrobloga

Tak jak zazwyczaj nie przepadam za plotkami o życiu prywatnym vtuberek, tak Rushia powoduje u mnie swego rodzaju fascynacje, bo to jest niezwykłe jak można sobie rozjebywać tak życie xD
Parę dni temu Mafumafu (chłop który napisał wtedy do Rushii na streamie) udzielił parę informacji, a następnie Rushia wydała swoje oświadczenie. Takie tl;dr oboje potwierdzieli że zamieszkali razem latem 2021, wzięli ślub w grudniu 2021 i się rozwiedli w lipcu 2022(taki speedrun związku xD), a dalej to już takie porozwodowe obrzucanie mięsem. Najciekawsze że Mafu twierdzi że podczas rozwodu Rushia chciała przejąć cały majątek, ale że podobno wyszło że go w międzyczasie go zdradzała to majątek został po połowie podzielony. Dodatkowo w międzyczasie ktoś go oczerniał, gdy założył sprawę o to żeby znaleźć tą osobę to się okazało że to była jego żona xD A potem jak to wyszło to Rushia zaczęła płacić innym osobom żeby go oczerniały xD Na potwierdzenie tego twierdzi że założył jej sprawę o to pod koniec 2023.
Jak jesteśmy przy Rushi to tak przy okazji wspomnę że miała dramę z delutayą(Mano Aloe z HoloJP gen5) z 2 lata temu. Drama śmieszna patrząc na zachowanie Rushii i jednocześnie smutna biorąc pod uwagę historie delutayi.
Ogólnie jak się porówna jak wyglądało wywalenie Rushii, a Mel z Hololive to można dojść do wniosku że Rushii już wtedy faktycznie brakowało piątek klepki w głowie, a nie tylko grała taką postać ¯\(ツ)/¯

#randomanimeshit #anime #virtualyoutuber #hololive #uruharushia
Hajak - Tak jak zazwyczaj nie przepadam za plotkami o życiu prywatnym vtuberek, tak R...

źródło: KolorowychSnow

Pobierz
  • 11
Najciekawsze że Mafu twierdzi że podczas rozwodu Rushia chciała przejąć cały majątek, ale że podobno wyszło że go w międzyczasie go zdradzała to majątek został po połowie podzielony.


@Hajak:

最終的にはお互いに金銭の支払いは無い形で、22年7月下旬に離婚が成立したのです。

In the end, the divorce was finalized in late July of 2010, with no financial payments to either party.


Drama drama. ;-)

Nie mam pojecia o tej całej branży, ale jak teraz wygooglałem i zacząłem czytać te dramy i dramaciki, to
@Hajak: Jak od samego początku byłem hejtem Rushi przy tej dramie, tak teraz mogę jedno napisać "xDDDDDDDDD"

Jeszcze bardziej rozumiem dziewczyny z HL które po odejściu jej można powiedzieć odetchnęły z ulgą i nawet nie płakały po niej. Wiele wyjaśnia dlaczego xDDD

Jeno nie rozumiem zachowania Marine w stosunku do Rushi, kiedy ta już dawno wiedziała, że ona #!$%@? cuda. Ale może mieli tak w scenariuszu, że ma shippować się z
via Android
  • 1
@BlackReven wydaje mi się że Marine to po prostu taki typ osoby że faktycznie się mocno przywiązuje do innych ludzi, na tyle mocno że nawet jak te osoby #!$%@?ą to nie chce ich stracić. Ale może faktycznie była taka na potrzeby scenariuszu, chociaż wydaje mi się to już był ten moment że nie dawali o to #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
Natomiast dzięki tym nowym informacjom potwierdziło się że cover ma zdrowe podejście do prywatnych
Swoją drogą znając te nowe fakty to trochę śmieszne się wydaje że na jej ostatnie urodziny sprzedawali pierścionki zaręczynowe xD


@Hajak: Dlaczego? Przecież to były pierścionki z Rushią. Anonimowaną postacią fikcyjną. Oczywiście że to nie ma większego sensu, ale ... kilent nasz pan, jest popyt - jest jego zaspokajanie.
A wszystkie dramy małżeńsko-rozwodowe dotyczą aktorki która ją odtwarzała.To że nie znamy jej faktycznych danych osobowych i niejako dla ułatwienia nazywamy ją
via Android
  • 0
@dwaemu wiadomo że to są tylko aktorki i sam to często powtarzam, lecz przez te plotki można odnieść wrażenie że Rushia tak się wczuła w swoją rolę że nawet irl stała się menhere.
Dlatego też wrzuciłem oświadczenie obu stron, a w tl;dr napisałem że oboje potwierdzili że mieli ślub i rozwód, a reszta to obrzucanie mięsem. ¯_(ツ)_/¯ wiadomo że przy takich sprawach drugą stronę zawsze się przedstawia jako zło wcielone i nic
@Hajak: W sumie to pasuje do niej, zgrywała ofiarę a za plecami była psychicznie jebniętą sadystką.
Nigdy nie mogłem się przemóc by obejrzeć jej stream, zbyt cringe były.
Szkoda chłopa, mógł mieć każdą a trafił na jebniętą.
ale wiadomo że utrata posadzki w hololive musiało mocno pogłębić jej problemy psychiczne.


@Hajak: czy ja wiem, dalej #!$%@?ła simpów jako mikeneko potem jeszcze ta kolejna postać (nezuna?) może i tyle nie udało się co rushia bo wiadomo big corpo daje zasięgi, ale swoich jebniętych simpów i tak krótko trzymała
@dwaemu: @Hajak
A ja się nie zgodzę co do aktorek :D

Na początku kreacji postaci faktycznie były. Natomiast po 5/6 latach prawie codziennie odgrywając postać czy chcesz, czy nie to stajesz się nią i odwrotnie. Szczególnie jak twoje codzienne życie irl przeplata się z wirtualnym (patrz Korone i Boxing), a ile było ich zachowań i opowieści IRL, które faktycznie współgrają z ich wykreowaną postacią poza streamem.

Fakt, w prawdziwym życiu mogą
via Android
  • 2
@BlackReven nie są takimi tradycyjnym aktorkami, bo nie mają takich sztywnych ról, tylko raczej narzucone ramy zachowania pomiędzy którymi muszą operować i stale improwizować. Wiadomo że jak muszą odgrywać to przez kilka godzin dziennie to chcąc nie chcąc pewne zachowanie przyswajają podświadomie jak i również w drugą stronę, przez to nie mają sztywnego scenariusza na stream tylko ogólny zarys o czym mają mówić i jak się zachowywać to sporo swoich nawyków, zachowań
przez to nie mają sztywnego scenariusza na stream tylko ogólny zarys o czym mają mówić i jak się zachowywać


@Hajak: notabene jest to żelazny fundament japońskiego komediowego show - nigdy do końca nie wiesz co było zaplanowane (często precyzyjnie co do ostatniej kropki w dialogu) a co jest już (czasem totalną) improwizacją. Przeniesione na grunt holo nigdy do końca nie wiesz które z ich opowieści są prawdziwe, a które (jak bardzo)