Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace siema jakie polecacie gry z fajnym rozbudowanym mozliwie tez otwartym, RZECZYWISTYM W MIARE swiatem, chodzi mi o to, zeby to nie bylo zadne fantasy, cos typu gta, watch dogs, la noire, mafia, asassins creed itp. spider man w sumie tez mi sie podobal, bo byl osadzony w nyc, ale stronilbym od jakichs superbohaterów itp.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@j0shva: jeśli się jarasz średniowieczem to KCD jest zajebisty. A walka jest w miarę realistyczna, to już zależy od Ciebie czy taktyczne wywijanie mieczem z 5 kierunków + pchnięcie jest nudniejsze od bezmyślnego wciskania jednego klawisza.
Co ciekawe Dragon's Dogma ma bardzo realistyczne mieściny, cytadela Soren jest lepiej zrobiona niż w wielu grach stawiających na realizm. Jak w to grałem to czułem się jak Frodo w podróży.
  • Odpowiedz
@j0shva: Jak najbardziej polecam, choc ja mam wysoka tolerancje na drewno, a ty wymieniles same gry AAA i to moze robic roznice. Gre mozna wychaczyc za grosze, a moze masz przypadkiem bo kiedys w Epicu rozdawali. Jak sie boisz to sciagnij pirata i najwyzej jak gra sie spodoba to po prostu kup. Kingdom i Mafie laczy tworca wiec mysle ze warto.
  • Odpowiedz