Wpis z mikrobloga

@ptakdodo można napisać jakis skrypt na szybko który będzie zgrywał na bieżąco, chyba że już coś takiego istnieje i nikt się onuca nie przejmuje. A jak są gdzieś do ściągnięcia jego live to ja chętnie pobiorę i wrzucę gdzie trzeba.
  • Odpowiedz
  • 1
@TrueShutDown: Pytanie mam. Dał byś radę lajwy patera na odysee wrzucać? Nie bez pwodu onuca kasuje je od razu.


@ptakdodo: moge sprobowac ale nie wiem jak to czasowo wyjdzie, daj linka do kanalu

@ptakdodo można napisać jakis skrypt na szybko który będzie zgrywał na bieżąco, chyba że już coś takiego istnieje i nikt się onuca nie przejmuje. A jak są gdzieś do ściągnięcia jego live to ja chętnie pobiorę i
  • Odpowiedz
@unxtres: Tak sądzę, parę razy trafiłem na lajwa dzięki info od hejterów z tagu, nie oglądam onucy bo nie trawię jego gadki, ale na live potrafi się nieźle wysprzęglić, on zdaje sobie z tego sprawe i dlatego tak szybko kasuje.
  • Odpowiedz
@ptakdodo: @TrueShutDown napisane w pythonie:) co minute sprawdzam czy na kanale onucy jest live i jak coś będzie to na żywo nagrywamy w najwyższej maxymalnej rozdziałce:) zobaczymy czy to coś wyłapie, dzisiaj testowałem na swoim testowym kanale i i na kanale dżarka fantasty i jest ok. jak to będzie działać to ogarnę wrzucanie z automatu na odysee i powiadamianie tutaj na wyko:)

fajny projekcik sie trafił:) jak ktoś zainteresowany kodem to
  • Odpowiedz