Wpis z mikrobloga

@Szym3kSzym3k: jakbyś coś znalazł to daj znać. Do tej pory kupowałem jakąś taniutką np .online na rok a potem nową ale musiałem wtedy wprowadzać wszędzie nową domenę
  • Odpowiedz
  • 0
@ozzi91: parę takich za 5 - 10 zł znalazłem, ale właśnie to są promocje za pierwszy rok. Później to pewnie gorzej wygląda. Aż się nie chce wierzyć że tylko jedna strona oferowała darmowe domeny.
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k: z tego co pamietam to ja zarejestrowałem domenę na freenow i ją po prostu wyłączyli więc nie tylko to, że się nie da zarejstrować ale tez nie działa.

wołaj jakbyś coś znalazł. totalnie mi nie zależy na rodzaju :P
  • Odpowiedz
@annotate: najtaniej znalazłem pp.ua no ale bez przesady :D 1$ kupno, 1$ odnowienie.

w sumie to bym wolał kupić z góry na 3 lata i mieć spokój :P
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k: masz sekcję "serwery dns", trochę myśl sam :) Ovh panele są nieźle zamotane i często się zmieniają.

@ozzi91 no to kup i na więcej. Ja swoje mam opłacone na jeszcze 8 lat :D Mam w dupie zmiany cen, a za 9zł to ja sobie mogę i na 50 wykupić bez jakiegoś problemu.
  • Odpowiedz
@Szym3kSzym3k: to co mi przychodzi do głowy w tym momencie, to zakup serwera mikrus frog od @imlmpe za 5 zeta, dodatek auto ssh do HA i tunelowanie ruchu przez SSH do tego mikrusa. w terorii powinno działać, ale może @imlmpe się wypowie
  • Odpowiedz