Wpis z mikrobloga

Ja byłem i zmęczył mnie strasznie. Słychać sama stopę perkusji, jest zdecydowanie za głośno i łeb pęka. Off zdecydowanie lepszy, mimo że też nie byl petarda dzwiekowa.

Najlepszy jest Golden Hair z pitchforku albo plyta 2017 z kexp.

Oba koncerty rozczarowały, ale ten w Warszawie strasznie.
  • Odpowiedz
  • 1
wrażenia ofc superaśne :3

a co do offa to hmmmmm ciężko mi odpowiedzieć bo samotny wypad do kato na zajebiście normicką imprezę był dla mnie generalnie niezbyt miłym doświadczeniem ;// plus okazało się że istnieją ludzie duuużo bardziej walnięci ode mnie i nie udało mi się zająć miejsca w pierwszym rzędzie xd :/// a to które zająłem okazało się wyjątkowo #!$%@? bo stanąłem akurat za jakimś klocem wielkim szerokim a w lewo i prawo same niziołki były xd ;////////
no ale pomimo wszelkich przeciwności sam koncert był suuuuuuuuuuuuuuuuuuuupi wtedy i ten letni klimat i Rejczel w wianuszku :333
i publiczność tak ładnie się włączyła w śpiewanie when the sun hits i mam wzrusz ogromny jak sobie oglądam nagranie :')
albo 40 days też mi wtedy pięęęęęęknie weszło (i innym chyba też jeśli dobrze pamiętam xd) i #!$%@? mi przeszedł i było cu-do-wnie
  • Odpowiedz
2017 z kexp


@Chodtok: w każdym razie zazdro. Myślę, że warto było iść. Ja też byłem w Kato sam, na szczęście nie stałem za żadnym wielkim klocem :P Występ zrobił wtedy na mnie duże wrażenie.
  • Odpowiedz
  • 0
Słychać sama stopę perkusji


Ej to jest chyba to co spieprzyło mi nagrania xd ;/
Na żywo wgl niczego takiego nie czułem a na nagraniach na pierwszy plan przebija się rytmincze stukanie donośne :/
Myślałem że to zasługa telefonu ale twój komć robi mnie myśleć
Chociaż tel też swoje #!$%@?ł i momentami to jest ewidentnie jakiś przester/clipping no takie pierdzenie ._.
  • Odpowiedz
@Chodtok widocznie stałem w złym miejscu, chociaż ludzie wokół mnie się dość dobrze bawili.

Koncerty są takie se, słuchanie na słuchawkach to jest to
  • Odpowiedz
  • 1
znam Slowdive i szanuje i jest na mojej liscie do posluchania większego (lubie shoegaze)


bardzo lewilnie :3

uwazam ze kiedys bylo jeszcze gorzej


eh
  • Odpowiedz