Wpis z mikrobloga

Odkopalem mojego knighta facc 82 lvl. Siedzę nim na orc fortress. Exp mam 100k/h i fajny profit bo dropia broken shaman stuff. 3 dzień pod rząd przychodzi wieczor i wbija mi na expa pk i padam. W ten oto sposób ciagle mam 82 lvl, mimo kilku(nastu) godzin gry za sobą. To standard w świecie open pvp? XD Inni ludzie biją lvl chowając się na jakichś zadupiach, czy po prostu mam niefart? Nosze przy sobie 400 hp potionów, ale 3 razy wbiły mi high lvl i padłem na kombo, nie nadążałem się leczyć #tibia
  • 18
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: generalnie na wielu światach pvp masz dominando.
Jeśli chcesz expic na danej lokalizacji musisz zapłacić gildii która dominuje i wtedy masz pozwolenie i grę bez pk.
To jedna i ta sama osoba z jednej gildii Cie zabija ?
  • Odpowiedz
To może po prostu pech.. raczej mało kto lata i tak o sobie zabija małe lvl'e bo to tylko problemy jak red skulla wbijesz.

Kup pacca i idź na edron 😁
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: Masz pecha po prostu. Ludzie dla zabawy kupuję za grosze sobie postacie pod pk i taką mają rozrywkę. Of daleko od pz więc jesteś łatwym celem + szansa, że nie masz aola/blessów.
  • Odpowiedz
@Vadzior to spróbować jeszcze? Dać sobie szanse tydzień? Jeśli tak ciagle będzie to gra nie ma sensu, nie zrobię progresu. Jedyne co to zarobiłem już 1,5kk ale za to lvl nie kupie
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: peloria to patologia jak #!$%@?. Grałem tam kilka lat temu jakimś sorkiem 70/80 lvl to miałem takie same sytuacje jak Ty. Albo jesteś z gildii dominando albo masz #!$%@?, im większy lvl tym bardziej przewalone. Ja zrezygnowałem bo szkoda mojego czasu
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: Tak, próbuj. Jak chcesz spokojną grę to albo transfer albo kupić kapcia na optional pvp.
Ja nie gram na open pvp ale jest coś takiego jak bless od pvp, kupuje się go w temple. Poczytaj bo może nie wiesz, a można kupić. Ja sam nie wiem jak to działa, może gadam głupoty i jest on tylko dla graczy pacc. No poczytaj.
  • Odpowiedz
Ja sam nie wiem jak to działa, może gadam głupoty i jest on tylko dla graczy pacc. No poczytaj.


@Vadzior: @BROKOLINI92
Twisto of fate
Bless od pvp który chroni inne blessy
Ogólnie, jak grasz na facc, to 4 blesy mozesz kupic na facc, piąty z edron mozesz kupić jako item na markecie, mając 5 kupujesz wspomnianiego twista w temple i jeśli zginiesz od pvp to nie tracisz tych 5 podstawowych, tylko
  • Odpowiedz
@Elev mam wykupiony twist of fade. To te 4 błędy inne kiedy mi spadną? Jak mnie zabije potwór? Te 4 pozostałe blessy redukują stratę expa w przypadku jak zabije mnie pk albo potwór, czy tylko pk?
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: Peloria to trochę dziki serwer, połączony z kilku innych, potem jeszcze raz połączone z tych już wcześniej połączonych xD. Ja tam wolę spokojną grę i non-pvp, chociaż i tutaj jest dominando i jak komuś podpadniesz to nie poexpisz za bardzo. Swoją drogą jak stary to char? Pamiętasz jeszcze Aldorę?
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: sam Twist NIC nie daje
Twist chroni tylko inne blessy w przypadku śmierci od PK
a dopiero te 4-5 kolejnych blessów chroni przed utratą ekwipunku i redukują stratę expa
jeśli masz kupione 4 blessy które możesz kupić na facc+ twist
to w przypadku:
-Smierci od potwora, blessy redukują stratę expa i minmalizują stratę eq do chyba 80% (5 blessów zapewnia 100% przed stratą eq), ale padając od potwora, tracisz wszystkie
  • Odpowiedz
@BROKOLINI92: ps bless of solitude którego nie możesz kupić bez pacc, można wziąć z marketu 'charm of solitude' Generalnie straty na full blessach z ToF są tak małe, że możesz to traktować jako teleport do temple i -15k na tym levelu. Poza tym, na OF nie nabijesz expa, jak grasz to kup tego pacca to 1 wyjście do kina :D Gameplay jest o wiele ciekawszy.
  • Odpowiedz