Wpis z mikrobloga

#ukraina Mam nadzieję, że Ukraina wygra wojnę, wejdzoe do Unii Europejskiej, otworzy granice i zaprowadzi u siebie prawdziwe, europejskie standardy.
A ruskie onuce niech sobie wzdychają do ruskiego miru. Nawet mi was nie żal.
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
@mkorsov: Ale dlaczego nie napiszesz, że w Rosji jest 20% mniejszości, i ta sytuacja jest od co najmniej dwustu lat a nie dopiero od teraz. A gwałtowne zmiany struktury ludności na zachodzie to ostatnie 20 lat?
Bo nie pasuje to do narracji? Acha. Pewnie dlatego. No tak.
Czyli jak w Moskwie ludzie się modlą to źle, a jak w Niemczech murzyni robią nawalankę na ulicy to dobrze, tak? Dobrze zrozumiałem twoj
  • Odpowiedz
@mkorsov: Ale dlaczego nie napiszesz, że w Rosji jest 20% mniejszości, i ta sytuacja jest od co najmniej dwustu lat a nie dopiero od teraz.


@Wilczynski: A dlaczego nie napiszesz, że w Belgii jest ponad 30% mniejszości? Bo w tym kontekście są one kompletnie nieistotne.

Wymień trzech politycznych działaczy jakuckich. Albo eskimoskich. Baszkirskich? A może buriackich? Ruchy separatystyczne w Rosji są śmiesznym folklorem na zasadzie jełopów, co wpisują sobie w
  • Odpowiedz
  • 0
@jl23: Bo nie pisałem o Belgii. A o Ukrainie i Niemcach. Trollujesz.
Więc napiszę jeszcze raz, choć.teraz.bede pisał wolno, żeby do ciebie dotarło.

"Mam nadzieję, że Ukraina wygra wojnę, wejdzie do Unii Europejskiej, otworzy granice i zaprowadzi u siebie prawdziwe, europejskie standardy."
  • Odpowiedz
@Wilczynski: No i spoko. To była odpowiedź na ten offtop w komentarzu. Skup się przy pisaniu komentarzy.

Twój argument był kretyńskim whataboutismem, w odpowiedzi na który padł inny whataboutism.
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Akurat 20 murzynów którzy pokłócili się sami ze sobą to dosłownie nic, w porównaniu do życia w r0sji gdzie dosłownie wszyscy się nienawidzą i chcą twojej krzywdy, bo zawiść, kłamstwo, materializm, chamstwo i przemoc są odwieczną kulturową podstawą tej społeczności.
  • Odpowiedz
@Wilczynski: Sądzę że nie walczą o

murzyńskie dzielnice

których w Europie nie ma.
Sądzę że większą motywacją jest, niechęć do życia

w r0sji gdzie dosłownie wszyscy się nienawidzą i chcą twojej krzywdy, bo zawiść, kłamstwo, materializm, chamstwo i przemoc są odwieczną kulturową podstawą tej społeczności.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz