Wpis z mikrobloga

#przegryw wczoraj chodziłem po mieście i patrząc na ludzi uważam:
- totalne its over dla huopa poniżej 180 cm współczuję takim koliegom. Wyobraźcie sobie że wchodzi huop 160 cm do żabki i stara być się dynamiczny zagadując do pani z żabki. Przecież ona by na niego spojrzała jak na jakiegoś psychola. A teraz wyobraźcie sobie kolesia który ma 180 a najlepiej 185 cm (bez garba bo inaczej też its over) w takiej samej sytuacji. No przecież to można od razu się domyślić że pani z żabki z wilgotnieje i z chęcią zagada bo nie będzie się wydawał creepem. Wiadomo że tutaj jest jeszcze dynamicznosc ważna ale już jeden atut wysoki huop ma.

Druga sprawa to młode Julki. Kuwra wszystkie teraz tak samo wyglądają jak jakaś fagata czy coś xd wszystkie z ego #!$%@? w kosmos, obleśnie wymalowane tak że żywej skóry nie widać i do tego jeszcze te modne spodnie-worki jak z czasów późnego PRL xdd współczuję huopom którzy mają jeszcze te 16-22 lat bo te laski już tylko oski będzie mógł wychedozyc, na zwykłego huopa nawet nie spojrzy. A jak nawet spojrzy to i tak nie będzie o czym z taką gadać.
  • 2
@DFWAFDS: ja jako 176 z butami zimowymi podchodze pod 179 i jestem niższy od 80% meżczyzn ALE jakoś ostatnio się pogodziłem i nie jest mi z tym w ogóle źle. kiedyś miałem z tym spory problem może dlatego że w szkole byłem z tych wyższych a w wieku 14 lat przestalem rosnąc