Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem jeden z najpopularniejszych artystów hip hopowych nie wystąpił w tym kraju?
Sprawa jest o tyle dziwna że zawsze gdy była ogłaszana trasa koncertowa która uwzględniała wydarzenia w europie nigdy nie znajdowała się tam Polska lub były to kraje które graniczyły z nią
Taki koncert mógłby zostać na spokojnie wyprzedany na dwa dni na stadionie narodowym dając niezapomniane show na długo
Kogo ostatnio mieliśmy z zagranicznych gwiazd w Polsce?
Beyoncé, The Weeknd, 50Cent, a w tym roku ma wystąpić sama Taylor Swift i to na aż trzy dni !!!
O co chodzi, czy to jest niemożliwe do zorganizowania czy z drugiej strony że sam em nie chce (nie nie chodzi mi o ten fake że nie lubi Polaków i dlatego, można znaleźć info w internecie które wyjaśniają że to bzdura)
Ciekaw jestem czy kiedyś doczekamy się go w naszym kraju choć kiedyś było co jakiś czas info że planowane są koncerty lecz każdy okazywał się pustą informacją bez konkretów
#eminem #slimshady #hiphop #8mila #50cent #taylorswift
#beyonce #theweeknd
czaro-wnik - Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem jeden z najpopularniejszych artystó...

źródło: IMG_2841

Pobierz
  • 3
Kogo ostatnio mieliśmy z zagranicznych gwiazd w Polsce?


@czaro-wnik: Rammstein? Jakos 70k ludzi w pierwszy dzien a jak zobaczyli ze bilety zeszly na pniu to na drugi dzien tez zrobili koncert. i znow podobnie z iloscia ludzi.
@czaro-wnik nie wiem, ale od 2019 nie daje już koncertów i ciekawe kiedy wróci. Albo czy w ogóle. Na reddicie widziałem jakieś domysły o nowym albumie ale nie zagłębiałem się. W każdym razie jak nie w Polsce to z chęcią wybrałbym się nawet za granice