Wpis z mikrobloga

#famemma ej ja w to kułwa nie wierzę że typ poszedł do programu żeby udowodnić wszystkim że nie jest biseksem XDDD ładne tam Wojtuś ma kompleksy że qawodd tak wszedł do głowy. Psycha sitting XD #gra sz?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Jamniki2: ładnie Ci zryli beret że to tylko o hajs idzie, wszyscy youtuberzy w normikach zaszczepili taki #!$%@? gen, rak ze to tylko o hajs się rozchodzi, nitro, boxdel, golas i cała reszta tych patusow ale pamiętaj jedno że za hajs honoru nie kupisz i za hajs nie kupisz szacunku. Możesz mieć hajsu jak lodu jak golas ale co Ci z tego jak w głowie dalej siedzi Ci qawodd? Btw
  • Odpowiedz
  • 0
@Jamniki2: powiedz mi jak można siedzieć na tagu i nie znać zasad gry? Które wbrew pozorom nie są skomplikowane tylko trzeba wyjść delikatnie poza schemat tego co chcesz żeby te zjeby myślały i cała ściana pęka jak balon, cała ich jedyna skorupa która się bronią pęka jak balon, wystarczy rozbić jeden filar a cała fasada tego #!$%@? show-biznesu się sypie XD sypie się jak domek z kart, Natan to rozumie
  • Odpowiedz
  • 0
@Jamniki2: nie jest tak jak piszesz. Skandal wywołali oni sami i wszystko to co się teraz dzieje zawdzięczają tylko i wyłącznie sobie. Cała ta pandoragate, pojazd z biseksem to jest tylko i wyłącznie ich zasługa, ich czyny doprowadziły do tego miejsca w którym się znajdują i zbierają pokłosie. Ludzie którzy to obserwowali z boku teraz zaczynają mówić, myśleli że to się uciszy ale nie, jest już za późno. Pozostaje tylko
  • Odpowiedz
  • 0
@Jamniki2: nie Czytałeś ślepnąc od świateł nie? Poleciałem Dariem a ty się w to dałeś złapać. I specjalnie czytałeś z dużej bo w serialu tego nie ujęli. W książę dario jest jeszcze większym #!$%@? niż w serialu a serialowy to już jest grubo XDD
  • Odpowiedz