Wpis z mikrobloga

Jeszcze pół roku temu sam bym Ci przyklasnął. Niestety, okazało się inaczej. Adam Kunc obnażył kłamstwo. Nie chce mi się szukać konkretnego odcinka, ale zapoznaj się proszę z jego kanałem


@hyperlink: Gość #!$%@? codziennie odcinki po 30 minut. Nikt tego nie będzie przeglądał.

Mechanicy zawsze marudzą, że się wszystko psuje, bo dotykają tylko aut, które mają usterkę.
Silniki B48 i B58 są pancerne ale co Ty tam możesz wiedzieć


@Wygryw_z_wyboru: to się okaże za jakieś 5 lat gdy pojawi się większa ilość samochodów z większymi przebiegami. N55 też uchodził za super pancerne, a się okazuje, że trzeba w nim panewki profilaktycznie zmieniać przy przebiegach nawet niższych niż 150 tys km, a do tego ma wadliwe pompy paliwa - koszt nowej to z tego co pamiętam gdzieś 8 tys
@hyperlink tak przejrzałem komentarze i cena Toyoty jak za moje Audi - jakiś kosmos :O a co do tego F30 to nie miałeś go z salonu tylko używkę z 2012 roku, wiec troche bez sensu do nowego porownywac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
F30 to nie miałeś go z salonu tylko używkę z 2012 roku


@Euphor: Tak, z tym że solidnie sprawdzoną, z bardzo małym, udokumentowanym przebiegiem, kupiłem w 2016, jeździłem 7 lat. Studnia bez dna. Kolega kupił z salonu nową M3 F80. Ma 70 tys. km. Niekatowana, a też się co chwile coś sypie.

cena Toyoty jak za moje Audi - jakiś kosmos

Pytanie jakie masz tam wyposażenie w tej cenie? Bo w
@hyperlink no i jeszcze chyba targana skądś używana, takze no wiesz :) a m3 F80 nie znam osobiscie, ludzie lataja i nie narzekaja bardzo. Jak upalasz (a każdy to robi, bo po to jest to auto) i robisz duze przebiegi to w koncu cos kleknie.

Mam wiekszosc opcji (podgrzewanej kiery chyba nie oferowali z łopatkami), ale jednak nad solarne dachy (mam panorame), wole jednak adaptacyjny tempomat, quattro i 310KM ( ͡°
chyba targana skądś używana, takze no wiesz


@Euphor: Tylko sypały się też rzeczy, które nie miały wpływu na sposób eksploatacji. Nawet VIN pod maską w wówczas sześcioletnim aucie zaczął korodować. Uprzedzając pytania, nie nie była topiona.

m3 F80 nie znam osobiscie, ludzie lataja i nie narzekaja bardzo

Auto eksploatowane normalnie w codziennej jeździe, był dosłownie dwukrotnie na torze. Posypała się skrzynia DKG, coś z mostem i coś tam jeszcze.

Mam wiekszosc
@hyperlink to chyba jakies tajne przygody miala za granica, bo to az dziwne.

A ta skrzynia w M to sie chyba z temperatura nie lubila, wiec jak przegrzana to mogla pasc :(

Thx :) wyjsciowo drozszy, ale rabat byl, wiec cena finalnie prawie dokladnie jak za Toyke :)