Wpis z mikrobloga

Zamówiłem dwa pady na Amazonie, jedno pudełko nie było zaplombowane i się wręcz rzeczy wysypały z niego kiedy otwierałem przesyłkę.

Baterie również były odpakowane, więc prawdopodobnie pochodzi ze zwrotu. Trochę jeden joystick zdaje się mieć luzy. Chciałbym go więc wymienić na nowego (tylko tego jednego pada).

Jest jakiś szczególny proces na Amazonie aby go wymienić w miarę bezproblemowy sposób? Mam Prime na miesiąc w razie czego.
Niby jest napisane "zwróć lub wymień przedmioty", ale przeklikując się przez formularz widzę tylko zwrot środków. A ja bym chciał go wymienić na nowy. Jak to zrobić?

#pytanie #amazon #amazonprime #komputery
Gumaa - Zamówiłem dwa pady na Amazonie, jedno pudełko nie było zaplombowane i się wrę...

źródło: 2024-01-26_14-33-03_firefox

Pobierz
  • 4
Jest jakiś szczególny proces na Amazonie aby go wymienić w miarę bezproblemowy sposób? Mam Prime na miesiąc w razie czego.

Niby jest napisane "zwróć lub wymień przedmioty", ale przeklikując się przez formularz widzę tylko zwrot środków. A ja bym chciał go wymienić na nowy. Jak to zrobić?


@Gumaa: zwracasz bez podania przyczyny, a następnie zamawiasz sobie drugi nowy
@Aleksander_Wayne: i oni nie będą mieli problemu z tym, że towar jest odpakowany, skoro zwracam "bez przyczyny"?
Gdzie ja znajdę informację, czy ten zwrot jest darmowy? Ten cholerny Amazon ma tak nieczytelny interfejs że to się w pale nie mieści. Ale dziękuję za pomoc ʕʔ

A dobra, już przeklikałem i widze że 0zł. Thx
@Gumaa: zwracasz bez podania przyczyny i nie ma problemu. W ogóle polecam w ten sposób korzystać z tego "sklepu", teraz w od listopada była taka akcja że jak coś sobie zamówisz to zamiast 30 dni masz 90 na zwrot, ile to ja sie nie nazamawiałem to głowa mała xD thx pan Bezzos