Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem #remont #budownictwo #budujzwykopem #drzwi #aranzacjawnetrz #sypialnia Hej wykopki. Ponawiam pytanie. Macie jakieś fajne pomysły na wydzielenie strefy sypialnanej w salonie? Mamy okno balkonowe, więc tutaj działówka nie wchodzi w grę. Myśleliśmy o drzwiach przesuwnych. Polecacie jakieś rozwiązania? Jeden Mirek pisał, że komandor to farmazon, a ja jak oglądałem skytte z ikei to mam mieszane odczucia. Macie jakieś pomysły? Najlepiej, żeby montaż był tylko sufitowy, tak aby po złożeniu można było mieć cały otwarty pokój, bez żadnych torów na podłodze, bo jak się ma np. 3 pary drzwi to wtedy to jest mega szerokie i wygląda okropnie jak idzie przez cały pokój.
kcrgs - #remontujzwykopem #remont #budownictwo #budujzwykopem #drzwi #aranzacjawnetrz...

źródło: skytta-svartisdal-sliding-door-combination-black-white-paper__1004819_pe825213_s5

Pobierz
  • 6
@kcrgs: zależy jaki układ. Nocowałem w apartamencie, gdzie strefa sypialniana była fajnie rozdzielona: ściana działowa na szerokość i dokładnie naprzeciwko łóżka, a po bokach otwierane drzwi.
@kcrgs: Dużo zależy od układu jakbyś narysował to może by ktoś miał jakiś fajny pomysł. W zasadzie mógłbyś np. zrobić taką ażurową przesuwną ściankę z żaluzjami (zamykanymi w bok) i gdy chcesz odgrodzić i zasłonić to sobie przesuwasz i żaluzjami regulujesz jak dużo ma zasłaniać, inną opcją mógłby być np. jakiś materiał ala zasłona od wiatru. Dużo zależy od przestrzeni.
  • 0
@lobo: Masz jakiś przykład, bo ażurowe ścianki to mi się kojarzą z jakimiś farmazonymi. Widziałem ewentualnie ażurowe ścianki z lamel i te jeszcze wyglądają ok, ale chcielibyśmy jakoś to wizualnie oddzielić, a nie tylko robić pół otwarte przepierzenie