Wpis z mikrobloga

@gryyyn tak się złożyło że PiS i konfa są opozycja i nie tłuką przekazu dnia rządu.

Piszecie to tak jakby konfa broniła karakana przed sądem, a tak nie jest. Jakakolwiek krytyka rzadu łączona jest natychmiast z popieraniem pisu
Piszecie


@mocarny_knur: Nie ma żadnych nas. Siedzę sam. To jest moja opinia, bo w odróżnieniu od prawdopodobnie wielu ludzi tutaj ja na nich faktycznie słucham, co oni w Sejmie #!$%@?ą.

tak się złożyło że PiS i konfa są opozycja i nie tłuką przekazu dnia rządu


Gówno prawda. Wczoraj Wawer zrobił im loda z połykiem chwaląc rząd Morawieckiego, jaki on był "tani i skuteczny". #!$%@?, tani i skuteczny. I jednocześnie hurr rząd
@gryyyn dawaj link do wawera jak chwali PiS. Założę się że taniość i skuteczność to to NA PEWNO nie była ironia że nowy rząd ma więcej ministrów jak za karakana, a Tusk mówił że administrację trzeba zredukować.

Mam zrobić listę polityków po i PSL którzy byli w pisie? Nawet Giertych jak jeszcze był nacjonalista to był w koalicji z karakanem.

No dlaczego nie chcieli wyrzucić Bosaka? Jakoś za wyrzuceniem bosaka głosowały tylko
Mam zrobić listę polityków po i PSL którzy byli w pisie?


@mocarny_knur: Zrób i dodaj, ile z tych osób chwali teraz rząd PiSu i/lub powtarza pisowskie pierdy. Bo ja mówiłem właśnie o tym, a nie o tym że zachodzą migracje między partiami. Wyciągasz jedno zdanie z kontekstu i nie rozumiesz, o co się rozchodzi? Wyborca Konfederacji, rozumiem?

No dlaczego nie chcieli wyrzucić Bosaka? Jakoś za wyrzuceniem bosaka głosowały tylko te patałachy
@gryyyn byli posłowie pisu go teraz krytykuja swoją byłą partie bo są teraz w opozycji do pisu i im się to zwyczajnie opyla w tej chwili. jaki interes polityczny mają mieć z chwalenia opozycji! Myślisz ty?

Nikt Bosaka nie chciał usunąć z funkcji marszałka bo propozycja karania marszałka za coś czego nie zrobił jest niesprawiedliwa i idiotycznie głupia. mówili o tym posłowie i z PSL, i z po i z 3 drogi.