Wpis z mikrobloga

@Eternal_Oblivion: dlatego zawsze będę uważał, że wszystkie narkotyki oprócz marihuany i lsd są #!$%@? i szkodliwe.
Powiedziałbym, że wszystkie psychodeliki są super.
Ale mam kolege który zbyt odleciał po grzybkach, więc thc i lsd. Tylko to.
  • Odpowiedz
@WolvvloW: wiesz co, ostatnio jak sobie szczerze gadaliśmy to z całkiem zdrowego chłopa dostawał mega dziwnych rzeczy na głowie, ataki epilepsji, porobił badania w tej takiej obracającej sie trumnie i kilka innych i dostał diagnozę, że traci rozum. (?)
Brzmi dziwnie, wiem, nie spytałem o nazwę choroby ale ma "widoczne zmiany na mózgu" i podobno wg. Tej diagnozy coś mu sie tam zmienia.
Jest załamany, widać, że deprecha mocno.
Nie brał
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: zależy, bo indica jest fajna jak chcesz pomedytować, poczytać książkę, poczillowac na kanapie przed maratonem filmowym. Albo po prostu isc spać :D

Ale tak, sativa jest super, ma motywujące działanie, energetyzuje wręcz :D

Kiedyś czytałem taki fajny cytat, że jeśli chcesz coś zmienić i możesz to zrobić, zapal sative.
A jeśli chcesz coś zmienić ale nie możesz, musisz to zaakceptować i pomyśleć to wybierz indice :D

Ja teraz przerabiam s-laba
  • Odpowiedz
@Adruns no mi psylo pomogła ogarnąć nerwicę
Ale tak, można się tym wkopać, bo w końcu zdejmuje czasowo pewne bariery
I jak je zdejmie, to można namieszać

Zabrzmie głupio, ale imo to nie jest kwestia samych grzybów, a przede wszystkim tripów. Ale i tak mnie przekonałes.
  • Odpowiedz
Ale tak, sativa jest super, ma motywujące działanie, energetyzuje wręcz :D


@Adruns: No własnie o to chodzi, ale w cholere ciężko dostać. Pamiętam jak po sativie nie mogłem przestać sie śmiać ehh piękne czasy.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: masz kilkanaście stron internetowych na których kupujesz recepte za 80-150zł i kupujesz w aptece.
Bez zbytniego wysiłku. No wiadomo, trzeba tylko wywalić troche kasy na raz bo trzeba kupić opakowanie 10-15gram w zależności od producenta na raz, no to 600-700zł wydasz plus 100 na recepte.

Ale przynajmniej sprawdzony skład, rodzaj i wszystko. Wiesz, że nikt tego niczym nie podlał.
  • Odpowiedz
masz kilkanaście stron internetowych na których kupujesz recepte za 80-150zł i kupujesz w aptece.

Bez zbytniego wysiłku. No wiadomo, trzeba tylko wywalić troche kasy na raz bo trzeba kupić opakowanie 10-15gram w zależności od producenta na raz, no to 600-700zł wydasz plus 100 na recepte.


@Adruns: Wiem, miałem taki plan ale dałem sobie spokój. Te 700zł troche boli i 10-15g to za duzo. Jakoś mnie to juz nie jara ( ͡
  • Odpowiedz
polecanie lsd, psy~~, grzybów to jawny debilizm, brak wiedzy. a bajki o podróży wewnątrz siebie to wsadźcie sobie w dupe - prędzej to będzie podróż na sor a potem psychiatryk. mam z tym styczność w pracy i to co piszecie to gówno prawda. ziółko jescze jescze ale z psychodleikow nic mocniejszego dla osób z nerwicami, deprechą itd.
  • Odpowiedz
@Adruns:

dlatego zawsze będę uważał, że wszystkie narkotyki oprócz marihuany i lsd są #!$%@? i szkodliwe.

Powiedziałbym, że wszystkie psychodeliki są super.
Ale mam kolege który zbyt odleciał po grzybkach, więc thc i lsd. Tylko to.

Ikdexd

@Eternal_Oblivion przecież zawsze i wszędzie jest przestrzegane, że tramal kojarzy się z padaczką.
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: ???

No tak, mówiłem o narkotykach, że wszystko oprócz psychodelików #!$%@?ć bo niszczą i są niedobre. Tak ogólnikowo, czaisz ?
Ale jeśli się rozdrobnić na szczegóły, co zaznaczyłem, to nie wszystkie psychodeliki są takie idealne. Tylko tyle napisałem :D

Jako grupa narkotyków są lepsze niz inne.
Ale jeśli by pomówić o szczegółach, to nie wszystkie psychodeliki są super.
  • Odpowiedz
@Adruns:

Ale jeśli by pomówić o szczegółach, to nie wszystkie psychodeliki są super.


Dlaczego nie?

Ogólnie to co piszesz to odkleja trochę. Jedne psychodeliki są spoko inne nie, później opisujesz anegdotyczną historię i ziomkach co się odkleili XD
  • Odpowiedz