Wpis z mikrobloga

#pielegnacja #kosmetyki #nivea #dermatologia

Mam tą nieprzyjemność siedzieć od jakiegoś czasu w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu, moja skóra na twarzy zrobiła się sucha jak wiór, korzystałem zazwyczaj z Nivea MEN a obecnie gdy nim kremuje twarz skóra potrafi nawet lekko piec i robić się czerwona, od razu dermatolog czy znacie jakieś dobre kremy co mogą pomóc?
  • 6
@umiar jak chodzi o nawilżenie to polecam wszystko z basiclab tylko drogie, za to masz gwarancję jakości, kupiłam ostatnio esencję i krem że ślimaka z cosrx i też polecam. A jak chodzi o to pieczenie to mam coś podobnego na rękach jak są podrażnione i wtedy praktycznie wszystkie kremy mnie pieką, co prawda nie próbowałam używać czegoś do twarzy na te dłonie ale jedyne co mi pomaga to bepanthen. nie wiem czy
@umiar: Nivea najgorszy syf, normalne że skóra piecze i czerwienieje. Jak nie jesteś przyzwyczajony do kremów, to Cetaphil PS jest najwygodniejszy, z lepszych to jakiś bielenda supremelab (nie kupuj w drogeriach, bo o wiele droższe, niż np. w aptece). Basiclab jest dobre, ale za drogie, po prostu na marketing dużo wydają xD