Wpis z mikrobloga

@mentari Dla mnie zawsze będzie Brunatnym Romanem, i uważam że ludzi #!$%@?ło skoro faszyzujący wicepremier z rządu Jarosława Kaczyńskiego zaczął uchodzć za jakiś autorytet tylko dlatego że od 15 lat marzy o zemście na Kaczyńskim bo ma z nim gangsterskie porachunki, a wykopki pałujące się teraz do tego obrzydliwego typa będą się tego w przyszłości wstydzić, tak jak dzisiaj wstydzą się tego że w 2015 zachwycały się Dudą.

PS Gdyby zrobić ranking
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Kopyto96 PS. Tymczasem "eleganckie jechanie po PO i Tusku":

- tworzyliście 3 rp
- prywatyzujecie majątek
- wysłaliście wojsko do Afganistanu i Iraku, a dalej są wizy do USA (xD)
- serwilizm wobec Unii (xD)
- chcecie podzielić Polskę na pół i później dogadać przy winku xD

Literalnie równie eleganckie pojechanie jak po Kurskim xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kopyto96 racja, ale wcześniej napisałeś

Elegancko pojechał również po PO i Tusku, chyba nie obejrzałeś całego xD


Więc nie dość, że zarzuciłeś mi nieoglądanie całości - nie wiem czemu - to zabrzmiało to tak jakby pocisk po Kurskim i pocisk na Tuska/PO był na analogicznym poziomie. Chciałem jedynie sprostować, że mylisz się w tych dwóch aspektach
  • Odpowiedz
Elegancko pojechał również po PO i Tusku


@Kopyto96: tak ostro orał, że się w końcu zakopał i sam stał częścią układu. To nagranie to jest złoto i bynajmniej nie mam na myśli tej części z Kurskim w roli głównej.
  • Odpowiedz
@mentari: Ja może nim nie gardzę, ale na pewno nie jest to człowiek z mojej bajki,

Niezależnie jednak o mojej opinii o nim jako człowieku: ta orka to złoto nad złotami ;] (i to pomimo tego, że poza ulgą podatkową sam byłbym przeciw "reformom" wnioskowanym przez LPR)

No tooo... bierzemy głosowanie!
  • Odpowiedz
@angelofdeath007 Reaktywował Młodzież Wszechpolską, wprowadził do sejmu nacjonalistów ze wspomnianej Młodzieży Wszechpolskiej, wyhodował nacjonalistów takich jak Bosak, Winnicki czy Wierzejski, stał na czele nacjonalistycznej Ligi Polskich Rodzin, prześladował ludzi za przekonania i preferencje (np homoseksualistów), chciał nauczać w szkołach wychowania patriotycznego, nawoływał do narodowokatolickiej rewolucji (Kontrrewolucja młodych), jego LPR blisko współpracowało z ONR. Giertych ma bardzo mroczną przeszłość. To jest człowiek który po 1989 roku w ogromnym stopniu przyczynił się do odrodzenia
  • Odpowiedz
@mentari: ciekawe jest również to, że 2/5 posłów pisu mogło głosować tak, 2/5 nie, a 1/5 się wstrzymać. Nie do pomyślenia przy tym pisie z 2015 po całkowitym scentralizowaniu władzy pod jednym bliźniakiem.

Czy Ludwik Dorn, z PiSu, potrafi upominać Kurskiego.... Nie do pomyślenia przez ostatnie 8 lat.
  • Odpowiedz