Wpis z mikrobloga

Focus MK2 1.8 GHIA przedlift czy Hyundai i30 1.6? Moc taka sama. Rocznik i stan też, foka 160k nalotu, Hyundai 200k. Foka grzane fotele, przednia szyba, welur, klimatronic. Hyundai trochę biedniej, ale za to ładniejszy srodek, cała bryła mi jakoś bardziej siada, zimówki na alusach + letnie w komplecie. Fokus rozrząd na łańcuszku więc odpada koszt, Hyundai pasek z tego co wiem. Najgorzej, że obydwa auta są zupełnie w 2 innych rejonach więc jadąc po 1 ciężko będzie oblecieć drugie ( ͡° ʖ̯ ͡°) auto będzie gazowane w najbliższym czasie.

#samochody #motryzacja

które auto?

  • Focus MK2 1.8 GHIA 60.4% (61)
  • I30 1.6 39.6% (40)

Oddanych głosów: 101

  • 26
@G06DbT: To albo przyzwyczaiłeś się do oślepiania albo przejdź się do okulisty. W nocy wszystkie źródła światła mają ododatkowe halo ze światła odbijającego się na lamelkach.
@G06DbT: Tak, na pewno jak widzę odblaski z lamelek to ja mam problem ze wzrokiem xD

@talarro Co? O testówki orzecież się nie dba. Poza tym cała moja rodzina stwierdziła to samo i jak pytam się innych ludzi to też widzą to samo ale jedno wolą z tym jeździć, a drudzy nienawidzą fordów z tego powodu.

Przecież to nawet w dzień widać jak jedzie się na autostradzie