Wpis z mikrobloga

Polecam zastanowić się nad udziałami w giełdzie CryptoRush. Po dwóch dniach ich posiadania mogę podać już jakieś przybliżone info. Aktualnie dzienny dochód tej giełdy liczony do zysków to ok. 1,5 BTC, udziałów jest 100 mln. 60 mln kupił inwestor hurtem, 25 mln nie wiadomo, pewnie zatrzymali sobie twórcy giełdy, 15 mln jest do kupienia (aktualnie zostało ok. 10 mln czyli rozeszło się wśród drobnych inwestorów jakieś 5 mln). Przy takich obrotach jak były przedwczoraj i wczoraj wzór na dzienne zyski to pi razy oko: 1,5 BTC x ilość kupionych udziałów / 100 000 000. Części zysków wypłacają co niedzielę. W zakładce settings jest info ile się już uzbierało w tygodniu.

Ryzyko: 1) twórcy sprzedadzą wszystkie udziały i się zawiną, 2) dadzą dupy i giełda podupadnie -> mniejsze obroty, mniejsze zyski, spadek wartości udziałów.

#kryptowaluty #cryptorush #cryptorushshares
  • 7
  • Odpowiedz
@pawlas: Aktualnie jeden udział ok. 1900 satoshi, liczyłem stopę zwrotu przy cenie 1850 to wychodziła powyżej 20% rocznie (wiem jak na krypto to niby mało, bo tu codziennie można trafić na czymś 100%), ale jakby zwiększyli obroty, a jest do tego pole, np. kilkukrotnie to wyglądałoby to znacznie lepiej
  • Odpowiedz