Wpis z mikrobloga

#android #redmi
Dostałem redmi 9 3/32. Zdaje sobie sprawe ze to nie jest high end sprzęt ale czy da sie coś zrobić z reklamami? Jest ich wiecej niz w polsacie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Czasem wyskakują nawet w trakcie pisania smsa, albo pokazuje sie jakiś odnosnik do gownostronek na ekranie blokady picrel.
Druga sprawa to czy da sie jakos usprawnić ten telefon bez wiekszych ingerencji w soft? Chciałbym móc używać w aucie yanosika i spotify naraz a obecnie jedna apka zrzuca drugą przez brak mocy.
lsrrdc - #android #redmi 
Dostałem redmi 9 3/32. Zdaje sobie sprawe ze to nie jest hi...

źródło: jebacxiaomi

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@lsrrdc wpisz w neta „how to remove xiaomi bloatware adb” i wywal wszystko od xiaomi według tych poradników
pobierz też podstawowe rzeczy (telefon/wiadomości/klawiatura/zegar) od Google albo fdroida
  • Odpowiedz
@lsrrdc W apkach, w których występują wchodzisz w prawy górny róg w ikonkę zębatki i wyłączach propozycje lub otrzymuj propozycje tak to ustawienie się nazywało
  • Odpowiedz
@lsrrdc mam ten telefon od 4 lat, może i ma za mało pamięci...można dokupić kartę pamięci..do gier raczej słabo się nadaje..ale działa..ekran super. Polecalbym sprzedać i kupić co najmniej 4/64. Jak się nima piniedzy ani wymagań to może być.
  • Odpowiedz
  • 0
@Legenyes: dostałem go z pracy wiec nie moge go sprzedać, z reszta jest wart grosze. Musze nauczyc sie z nim zyc albo przeloze sobie simke do prywatnego
  • Odpowiedz