Wpis z mikrobloga

#programista15k #b2b #pracait

Hej murki, szukam sobie obecnie nowej pracy (2 lata na SD i na QA)
I dostałem zapro na 2 etap, gdzie jestem mocno zainteresowany(szkole sie w kierunku sysadmina), scope zadań poniżej
Z nazwy to juniorskie stanowisko / Warszawa
W gre wchodzi B2B, i rekruterka prosiła mnie o podanie oczekiwanej kwoty jaką chcę
nigdy nie pracowałem na B2B, myślicie że jakie widełki (za miesiac/za h) mogę podać?
mariner0s - #programista15k #b2b #pracait

Hej murki, szukam sobie obecnie nowej prac...

źródło: obraz_2024-01-25_144900873

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Nie chcę strzelać, ale podejrzewam, że jest to kwota, która na B2B będzie się średnio opłacać. Szczególnie jeśli nie masz 26 lat i płacisz niszę podatki. B2B była jako alternatywa czy to jedyna dostępna opcja?
  • Odpowiedz
@Tojuztrzeciekonto: Wydawało mi się dziwne to co napisałeś bo te pieniądze, które OP zawołał nie są jakieś duże. Tzn nie wiem ile zarabia helpdesk, ale tak generalnie przy takiej kasie to się nawet b2b nie opłaca. I sprawdziłem raport z JJ, o którym piszesz. Z jego danych średnia realna pensja dla mida admina to jest 12,8k na b2b czyli powyżej górnych widełek, które dał OP. Natomiast senior admin zarabia na b2b
  • Odpowiedz
@Tojuztrzeciekonto: Bardzo możliwe, że tak jest. Ja działam z innymi technologiami i akurat tam +- ten raport zgadza się z rzeczywistością, ale może przy adminie ją trochę zniekształca.Tylko zauważ, że Ty piszesz o kwocie na rękę (pytanie na jakiej umowie), a OP pisał o netto na b2b. Z 9k netto na b2b zakładając, że płacisz pełny ZUS, masz księgowego i nie masz płatnego urlopu, a chcesz w roku mieć 26 dni
  • Odpowiedz