Wpis z mikrobloga

@iskra-piotr ja osobiście wolę poszukać kogoś z puszką. Zawsze to ktoś się poczuje szczęśliwszy stojac na mrozie że jego kwestowanie nie jest bezsensowne
Na pewno nie biednych


@Saddam_Husajn: jak tu króluje żebranie o linki do pirackich strimów bo nie stać zapłacić za jakieś patogale a wpisy z rozdawaniem jakichś gówien dostają setki plusów i mirki się zabijają o byle szajs jak emeryci o karpia w lidlu XD
@thewickerman88: Mnie to najbardziej i tak rozwala jak programiści czy inni z IT piszą że teraz to w tej branży robią tzw. "oskarki", że chodzą na siłownię, do barbera, uprawiają sporty. Niektórzy piszą że wygrywają konkursy w trójboju, triatlonie oraz w zawodach pływackich na poziomie wojewódzkim.

A za każdym jednym razem jak któryś robi #pokazmorde to jest prawie zawsze jakiś sojowy przegryw do max 6/10 ale przeważnie 3-4/10. Po prostu w
@thewickerman88: przede wszystkim Wykop nie promuje za bardzo swojej eSkarbonki, a serduszko na górnej belce z linkiem wyświetla się na desktopie, a na mobilu już nie.

Nie chcę mówić, że to inside-job, ale to inside-job :D

Dodatkowo po podwieszeniu info o zbiórce na głównej nagle znalazło się kilkadziesiąt komentarzy z kategorii "ja to nawet lubię, aaaaale" oraz "jak można wspierać komunistę" oraz "obnoszenie się z dobroczynnością hatfu" oraz "jak Owsiak opublikuje