Wpis z mikrobloga

Polacy go zapamiętają jako pajaca co szarga powagą parlamentu, powinien wrócić co cyrku prowadzić show w TVN.


@podbrodek: oj tak, co innego dyrektorka podstawówki, wtedy to dopiero była powaga
  • Odpowiedz
@Lixerv: scena jak z kawału XD

Pewien student miał za tydzień egzamin z zoologii. Nie miał zamiaru uczyć się całego tematu więc dowiadywał się o ulubiony temat profesora, który go egzaminował. Były to robaki. Nadszedł dzień egzaminu. Wchodzi pierwszy student. Po chwili wychodzi. Koledzy go pytają:
- O co cię pytał?!
- O lwa!
Wchodzi i
  • Odpowiedz
  • 0
@Lixerv Nie wiem z czego tu się cieszyć. Kotłownia narzuca poslom co mają mówić, a jak chcą powiedzieć to co myślą, a nie jest po myśli tego płaczka to wyłącza im mikrofon. Widzę standardy jak na Białorusi, a wychodki merdają ogonami. Ha tfu! Orędownicy wolności słowa, banda hipokrytów.
  • Odpowiedz
@Nanuno Zdajesz sobie sprawę, że w Sejmie są okna na rozmowy na dany temat. Nie jest tak, że każdy może wejść w każdej chwili, żeby powiedzieć cokolwiek. Jak są obrady dotyczące konkretnego głosowania, to w tym temacie się występuje. Gdyby każdy chciał powiedzieć cokolwiek i kiedykolwiek, to organizacja byłaby żadna. Na takie wolne wnioski też jest czas i wtedy każdy zainteresowany może się wypowiedzieć. W tym przypadku to ewidentnie poseł nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Trollunio Widziałeś choć raz, żeby Kotłownia wyłączył mikrofon komuś z rządu i powiedział, że ma siadać? Bo ja nie. Na razie widzę, że tylko odbiera głos poslom z opozycji.
  • Odpowiedz
@Nanuno Nie wiem, nie oglądam zbyt wielu posiedzeń. Komentuję to, co widzę tutaj. Uważasz, że Wawer zachował się w porządku, zgodnie z regulaminem i nie było w tym absolutnie nic złego? Było na temat?
  • Odpowiedz
  • 0
@Trollunio Nie powiedziałem nic takiego, że Wawer zachował się super, więc nie wmawiaj mi dziecka w brzuch. Po prostu mam odruch wymiotny, jak słyszę o rządzie, który na sztandarach nosił słowa o tolerancji i wolności słowa, a jak doszli do władzy, to łamią prawo, konstytucję i wyłączają poslom opozycji mikrofon, jak tylko im się coś nie podoba. Banda hipokrytów.
  • Odpowiedz
@Nanuno Ale ja nic Tobie nie wmawiam. Widzę, że atakujesz Hołownię za to, że robi coś dokładnie zgodnego z regulaminem. Proszę, to fragment, w którym jest wyszczególnione, kiedy poseł może mówić nie na temat: https://sip.lex.pl/akty-prawne/mp-monitor-polski/regulamin-sejmu-rzeczypospolitej-polskiej-16823605/art-184.
Pytałeś mnie, czy widziałem, żeby wyłączył mikrofon komuś z Rządu. Nie kojarzę. A czy możesz przytoczyć fragment, w którym ktoś z Rządu idzie do mownicy, twierdzi że będzie mówił na temat, a mówi coś zupełnie nie
  • Odpowiedz