Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #kiciochpyta #sejm

W sumie chcialbym podpytać o opinie mirków, jeżeli chodzi o aktualnie rządzących. Co do tej pory Was rozczarowało, czego się spodziewaliście, co Was najbardziej pozytywnie zaskoczyło, jeżeli chodzi o pierwszy miesiąc rządzenia koalicji PO-Lewica-Trzecia Droga?

Ja szczerze mówiąc zagłosowałem głównie dlatego, że chciałem wziąć pisowców za mordę i nie ukrywam - liczę na dużo więcej. Mam nadzieję, ze głównie poprawią skuteczność, jeżeli chodzi o pobyt odsiadki przeciętnego pisowca w więzieniu.

Czy podoba Ci tempo procesu depisizacji kraju?

  • Powinno być szybsze 53.2% (50)
  • Powinno być wolniejsze 3.2% (3)
  • Jest ok 43.6% (41)

Oddanych głosów: 94

  • 3
@vulfpeck: jest ok, szybciej niż się spodziewałem, wolniej niż bym chciał

ale coś czuję, że obecnie to tylko delikatne przygotowywanie opinii publicznej pod to, co się będzie dziać jak duda już nie będzie prezydentem i uda się odpisować ostatnie bastiony typu trybunał przyłębskiej
@vulfpeck depisizacja spoko, ale jednak jestem trochę zawiedzony, że tej zapowiadany socjaldemokratyczny spin to dalej te same udające lewicowe, a tak naprawdę neoliberalne rozwiązania, jak dopłaty do kredytów. Chociaż to może bardziej żal, że lewica się #!$%@? i mało o niej słychać, poza standardowymi pułapkami światopoglądowymi, na jakie się łapią regularnie biegając po mediach.

Co prawda póki co, to więcej jest gadania niż konkretnych rozwiązań, więc daje im jeszcze kredyt zaufania, no