Wpis z mikrobloga

Siema,

dotychczas miałem 600 MB światłowód od Orange w miejscu, gdzie sam zasięg LTE był dobry. Teraz wprowadziłem w nowe budownictwo, ale poza miasto do mniejszej miejscowości i tutaj samo LTE jak i zasięg telefoniczny jest coś średni (czasami przerywa rozmowy)

I teraz moje pytanie jest takie czy ten światłowód też jest narażony na gorszy zasięg i jakoś połączenia?

Jakby ja jestem całkowicie zielony w tych kwestiach, ale na 90% pewien, że światłowód a LTE, to są dwie odrębne rzeczy, tylko jakoś tak wolę spytać i się upewnić, jednocześnie uspokoić swoje obawy odnośnie jakości łącza tym bardziej, że pracuje hybrydowo i gram czasami na plejce, a na moim LTE żałosnym już wyrzucają mnie z serwera z powodu dużego PINGU XD

#orange #internet #technologia #lte #swiatlowod #it
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@WstretnyOwsik: jest jest, mam ulotki na windzie i we wnęce do drzwi mi wcineseli, także powinien być - w poprzednim mieszkaniu, jakiś jeden operator aka Januszex miał monopol na całą kamienice i jak zamawiałem Orange, to nie mogli się wpiąć do skrzyni, dopiero po dwóch latach reszta sieci lącznie z Orange mogla wejść, wcześniej przez ten czas leciałem na LTE 250GB na miesiąc. Masakra, gry pobierałem od kolegi z sąsiedniej dzielnicy
  • Odpowiedz