Wpis z mikrobloga

Coraz mniej mi się PiS podoba, ostatnio mam wrażenie że na własne życzenie się dobijają.

Jaskrawym tego przykładem jest mówienie Dudy o terrorze praworządności. W sensie, serio? Ciężko było dojść do wniosku że zastosowanie takiego zwrotu zostanie zręcznie przejęte i wykorzystane przeciwko PiS? Kompromitacja kompletna po prostu.

Jeszcze lubiłem ten PiS z 2015 roku, kiedy w sqrwielskim stylu rzucili hasło "Polska w ruinie" - to było coś pięknego, że udało im się przekonać ludzi że pomimo wybudowania całej sieci dróg Tusk doprowadził kraj do ruiny. W sensie zaspokoiło to moją potrzebę czarnego humoru i takiego chamskiego upokorzenia przeciwnika. Teraz widzę że sami na własne życzenie dają się upokarzać jak ostatni frajerzy i zaczynam powoli nimi gardzić

#polityka #bekazpisu #sejm #pis
Arboree - Coraz mniej mi się PiS podoba, ostatnio mam wrażenie że na własne życzenie ...

źródło: 025182124

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Arboree akurat co do autostrad to raczej wszystko dzięki euro 2012, bo z tego co pamiętam to były kosmiczne środki z unii na rozbudowę tej naszej sieci dróg, nie bez powodu bez przerwy były pytania "czy zdążymy na euro". Ale faktem jest, że było to za rządów Tuska i faktycznie dowieźli to tak jak trzeba.
  • Odpowiedz
@Arboree: PiS ostatnio ma bardzo złą passe w kreowaniu swoich propagandowych slonagów

terror praworządności - co następne, groza dobrobytu? Kataklizm szczęścia?
silni ludzie - to brzmi po prostu komicznie
pułkownik Sienkiewicz - to brzmi mega cool, sam chciałbym być nazywany pułkownikiem
  • Odpowiedz
@pozpozi: no ale o euro 2012 też się postarali:) to bezapelacyjnie akurat ich zasługa. Ja ze swojej strony bardzo dobrze wspominam też orliki, bo przed orlikiem w szkole graliśmy na starym betonowym boisku - nie muszę chyba mówić co się działo jak się #!$%@?
  • Odpowiedz
@smilealittlebit to też fakt, chociaż z tego co pamiętam to o euro zaczęli starać się Ukraińcy, a nas zaprosili do współpracy i duży wpływ w tym miał jeszcze Kwaśniewski. Euro przyznano nam chyba jeszcze za rządów PiS, platforma przyszła rok później?
  • Odpowiedz
@zielonzielon: jeszcze parę jest
- uśmiechnięta Polska - tak, bo się udało pis od władzy oderwać ( ͡ ͜ʖ ͡)
- fajnopolacy - w odróżnieniu od niefajnych, bo głosowali na pis
- koalicja 13 grudnia - piękne przypomnienie, że duda powierzył morawieckiemu rząd na 2 tygodnie, mimo że nie miał szans na stworzenie rządu, a pis w tym czasie jeszcze wyprowadził kilkaset mln z kasy
  • Odpowiedz
@smilealittlebit: akurat euro2012 to największa zasługa ukraińskiego oligarchy, który był prezesem ich związku piłki nożnej zdaje się. W Fifa/Uefa tacy ludzie mają dobre wejścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arboree ten wykres jest trochę przekłamany, bo pomija drogi ekspresowe, na które później postawiono. Nowszego wykresu nie znalazlem
Yahoo_ - @smilealittlebit: akurat euro2012 to największa zasługa ukraińskiego oligarc...

źródło: IMG_8247

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@ziom2123: whatever, wstawiłem to co znalazłem, ty wstawiłeś lepsze i dobrze

Nie chodziło mi o to, że PiS nic nie zbudował, tylko że jechał po PO, mimo że jako pierwsi zaliczyli taki skok w budowie dróg
  • Odpowiedz
@Arboree: Ten wykres to niezle gówno które nic nie mówi, autostrady w Polsce nie licząc obwodnicy Szczecina i Wrocławia są praktycznie trzy - A1, A2 i A4 i poza A2 za Warszawą w stronę Białorusi są skończone. Za to dużo dwujezniowych dróg ekspresowych się buduje i zostało ukończone przez ostatnie lata, które niczym nie odbiegają zachodnim autostradą na przykład. Pas i pobocze o 25 cm węższe jest tylko. I 120 km/h
  • Odpowiedz