Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem tu nowy trafiłem na wykop przypadkowo szukając informacji które pomogły by mi znaleźć pierwsza prace jako tester.
Ogólnie sytuacja wygląda tak ze jakoś od 4m wysyłam cv i zero odzewu. Moim skromnym zdaniem mam spoko kwalifikacje.
Poza umiejętnościami testera manualnymi sprawnie radze sobie w testowani api przy użyciu postmana, pisaniu kwerend sql czy automatyzacji testów w java+selenium+testng
Link do rep:https://github.com/MateuszKonatkowski
(Co do pustego repo z manual testing mam porobione TC i Bug reporty w jira+xray ale nie wiem jak to ładnie opakować żeby dobrze wyglądało na GH)
Link do cv: https://imgur.com/a/MAOrAmy
Wszystkie projekty na GH robiłem samodzielne bez żadnego bootcampu czy mentora
Z góry dziękuje za wszystkie porady
#testowanieoprogramowania #pracait
  • 13
  • Odpowiedz
@JuniorTester: jest lipa na rynku, masa chętnych a ty realnie nie masz żadnego doświadczenia poza tym że sam sobie trochę zakułeś w domu wiedzy. Męcz znajomych czy czegoś nie mają, szukaj roboty w czymkolwiek technicznym zbliżonym do IT (supporty, helpdeski etc) żeby z czymkolwiek zacząć, żeby nie było że jesteś całkiem zielony.
  • Odpowiedz
@JuniorTester:
Pociąg odjechał, szkoda nerwów na wyścig szczurów, trzeba było iść na medycynę. A tak to się uczyć nie chciało i konkurujesz z setką chętnych ludzi co umieją to samo co Ty albo nawet i więcej xD
  • Odpowiedz
@JuniorTester ładne cv, ale każdy w kółko to samo xD

1. Wyjeb z cv tego Rossmanna xD
2. Załóż konto na utest
3. Porób trochę zadania i challenfe żebyś wiedział o co tam chodzi
4. Wpisz sobie chociaż z pół roku expa na utest właśnie
5. Wysyłaj cv
6. Napisz mi "dzięki"
  • Odpowiedz
@JuniorTester: mnie to przeraża co innego, czemu #!$%@? ludzie od komputerów, tacy niby mądrzy, napiedalają 5 zyliardów linijek kodu w Javie, gdzie połowa to jest #!$%@? import, public, class, czy dupaSraka dupaSraka = new dupaSraka(gowno) żeby kliknąć w 5 elementów na stronie, przy okazji tworząc metody typu: clickAcceptButton() która klika na WebElement AcceptButton, który #!$%@? jest opisany selectorem id=AcceptButton...

zastanawiałeś się nas tym kiedyś?
  • Odpowiedz