Wpis z mikrobloga

#bekazpisu

Jprd, pisowocy śpiewają hymn polski pod więzieniem na cześć przestępców. Jak można tak hańbić polski hymn? Zawsze wiedziałem, że pisowcy to troche inni ludzie, taki trochę homosovieticus, ale mehhh, te różnice mentalne miedzy normalnymi ludzmi a pisowcami to jest kosmos. Mocne różnice kulturowe - tylko nigdzie ich deportować nie można.

Z resztą to wszystko doskonale pokazuje, że jeśli chcemy żyć w demokratycznym kraju PiS i podobne twory nigdy już nie moga zdobyć władzy. Nie wiem ile lat my bedziemy się z pisowskiego gówna wygrzebywać, ale kolejnej rundy Polska nie wytrzyma. #polityka
  • 15
  • 201
@emasele: Jeszcze jakiś czas temu ja myślałem, że może te podziały się uda względnie zasypać, że pis dostał po nosie i trochę się ogarną. Ale nie, oni idą na całość. Odklejeni od demokracji zupełnie. Z resztą wiele ostatnich działań pisu to jest dosłownie podważanie instytucji państwa, te działania dosłownie noszą znamiona działań hybrydowych wymierzonych w integralność RP. To jest s[prawa dla ABW, SKW i prokuratorów. Prokuratora powinna w końcu zacząć pisowcom
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: No to różnice etniczne. To nie jest kwestia głupoty lub nie, to niestety nie jest takie proste. Zwróć uwagę, że po stronie piaskowców sa często ludzie wykształceni, nawet z tatulami np. profesor Matczak. (tak on jest po stronie pisowców, to, że próbuje się maskować jak może tego nie zmieni). Ci bystrzejsi się po prostu lepiej maskują.
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: Właśnie wychodzenie z takich tradycyjnych twierdzeń, że pisowcy to idioci, że głosują na nich albo stare babcie, albo niziny społeczne doprowadziło do dominacji pis przez 8 lat. Pod nosem nam rośli pisowcy symetryści i nikt nich nie zauważał bo przecież to nie byli naturalni kandydaci na pisowców. Nawet dziś jawni pisowcy jak np. cenckiewicz kiedyś uchodzili za neutralnych ekspertów. PO i reszta opozycji jeszcze do niedawna nie potrafiła zauważyć ilu
@Variv: od ponad 10 lat moim hobby jest sledzenie roznych psychoprawicowych portalow czy kanalow na youtubie, jeszcze nie spotkalem przez te ponad 10 lat inteligentnej osoby, ktora by sie tam wypowiadała, nie mozna byc inteligentnym i wspierac pisu czy konfederacji, jest to po prostu nie mozliwe co pokazuje doswiadczenie, po prostu nie uswiadczysz istnienia takich osob w ty swiecie (byc moze w swiecie alternatywnym mozna wspierac pis i byc inteligentnym, kto
@Variv: mnie rozwaliło, jak za poprzedniej kadencji PO śpiewali na jakiejś mszy solidarnościowej w Katowicach "ojczyznę wolną racz nam zwrócić, Panie" XD