Wpis z mikrobloga

Ktoś z Was kupował może ostrza do golarki Oneblade? Dwa oryginalne, które były dołączone do maszynki już mi się zużyły i potrzebuje kupić nowe, oryginalne, w miarę dobrej cenie, polecacie jakiś sklep albo aukcje na Allegro? Byleby to nie były jakieś podróbki, które będą wyrywały włosy albo po dwóch użyciach przestaną golić.
#broda #golarka #golarkaelektryczna #wlosy #philips #oneblade #zarost
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Orowerbogatszy Domyślam się, że zamienniki to gówno, natomiast czasem można trafić fajna promke. Bywa też tak, że ktoś dostał maszynkę na jakieś urodziny czy święta i jej nie potrzebuje, więc może sprzedać taniej takie wkłady.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sizzln No właśnie, dlatego pytam z ciekawości czy ktoś może ma jakiś sprawdzony sklep, gdzie sprzedają oryginały, a nie tandety
  • Odpowiedz
@Nanuno Kupiłem na allegro, ale ostatecznie na pepperze obserwowałem promocje.
Ogólnie zrezygnowałem z oneblade na rzecz philipsa multigroom i nie żałuje.
Nie wiem ile używasz ostrzy, jednak doszedłem do wniosku że wolę kupić lepsza maszynkę bez wymiany ostrzy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Orowerbogatszy Podeślesz link do swojej maszynki? Ja nie mam jakiegos bujnego zarostu, więc nie potrzebuje super sprzętu. Bardziej potrzebna mi maszynka, żeby móc codziennie zgolić szczypiorek z twarzy, żeby nie wyglądać jak gimnazjalista.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Orowerbogatszy Czaisz Miras, że Amazon poleciał w ciula i dwa dni po zakupie napisali mi maila, że wystąpił oczywisty błąd cenowy, w związku z czym zamówienie zostaje anulowane, a pieniądze zwrócone. #!$%@? mnie na ostro.
  • Odpowiedz