Wpis z mikrobloga

Jóźwiak. Wierzyłem w Ciebie. Postawiłem pieniądze i za tą wiarę mam teraz kilkaset złotych na minusie. Powinnienneś mieć jakieś morale i szanować ludzi, którzy szanują Ciebie. Nie wrócę już do fortuny, nigdy.
@basilur: Właśnie ten argument o buku oficjalnym, kupuję. Lepiej wyszło im płacenie kuponów za wygraną Murana niż prezesa FEN. Tutaj musieliby zapłacić każdemu kto postawił na zwycięstwo zarówno Murana, jak i na zwycięstwo Jóźwiaka, czyli byli stratni, bo każdy SOLO wszedłby na tą walkę, a i pewnie sporo AKO, bo znając życie sporo kuponów ta walka spaliła. Dodatkowo Jóźwiak dając ten rewanż przegrał 2,a chyba nawet 3 rewanż pod rząd. Dziwne
@Sylwiusz89: To geniusze z fortuny (doświadczeni już takim przypadkiem z przeszłości) powinni wstrzymać wypłaty skoro następstwo protestu było oczywiste a sami typowali znaczne zwycięstwo Jóźwiaka do końca walki. Czemu ja mam tracić kilkaset zł za błąd sędziów. Oszustwo.
@Pawelmadry: Masz rację, ale ktoś już o tym pisał, że było ileś przypadków z tenisem związanych co rozliczali kupony jak chcieli itd. Wypłatę online spokojnie można zablokować, nie rozliczając kuponu, to samo z zakładem stacjonarnie zawartym. Tylko, że to moloch co robi, co chcę, tak jak Lotto np. Chyba z 1 czy 2 ktoś wygrał z Lotto, że zawarł zakład, a zgubił kupon i raz kojarzę, że typ grał w jakimś
@Sylwiusz89: Te przypadki z tenisem czy lotto to nie wiadomo, można spekulować. Ale walkę raz cofnęli po proteście w fortunie jak pamiętam. Jóźwiak powinien wycofać protest PRZED wpłynięciem do Prime 3 decyzji sędziowskich. Teraz to jest jawna kradzież.
@Pawelmadry: Ja nie stawiam takich typów walki jak Muran, Jóźwiak, Najman i Daro Lew, kółko wzajemnej adoracji, co potrafi wejść w 2 stronę totalnie niż się stawia. 30 kg. cięższy Najman przegrał 2 razy i to jak z Ciosem. Jóźwiak wygrał po kolei z Najmanem i Muranem, po czym w rewanżach przegrał itd. Nie ogarniesz kiedy wygra/kiedy przegra.
@Sylwiusz89: Ja nie jestem od ogarniania. Są sędziowie. Zatrudnili sędziów od MMA zamiast boksu, ich błąd. Nie mój. Mam 2 AKO i 3 systemem. Poczekam jeszcze do tych 30 dni na odbiór wygranej - może pójdą po rozum do głowy. Jak nie to odbieram wygraną (z 70% mniej niż, gdyby normalnie policzyli Jóźwiaka) i bye bye fortuna i prime na zawsze w moim życiu. Pewnie można by ich pozwać.