Wpis z mikrobloga

Problem tych z #palestyna o #izrael nie sprowadza sie do "okupacji" Gazy bo stamtad Izrael wyszedl 18 (!) lat temu, tylko do samego istnienia Panstwa dla Żydów w (niepelnych) granicach historycznych. Islamistow dokladnie to boli, Sam fakt istnienia Żydów. Dlaczego zbudowali meczet al-Aksa na miejscu drugiej swiatyni? Dlaczego przez stulecia wykonywali czystki etniczne na Zydach zamieszkujacych kraje muzulmanskie? Dlaczego bratali sie z Hitlerem? Dlaczego Jordania i Syria nie utworzyly pierwszego w historii (!!!) panstwa "Palestynskiego"? Oni po prostu nie moga nas zniesc xD jak wyglada Tel Aviv a jak Gaza? Net worth top3 hamasowcow to £10bn a do Gazy Izrael przez 18 lat dostarczal wode, jedzenie, prad, zapewnial opieke medyczna w skomplikowanych przypadkach xD przeciez to jest jakies kuriozum, ten islamski kult smierci i zniszczenia jest chory i nalezy go wytepic raz a porzadnie. Tam dalej ponad 80% popiera 07.10 xD chorzy ludzie

#wojna #bliskbliski #izrael #palestyna
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mikau: jakie zrodla? Ze Jordania im Panstwa nie utworzyla tylko anektowala wschodnia Jerozolime? xD Wpisz sobie w Google po kolei to co napisalem to ci wyskoczy. Ja nie mam czasu. W przeciwienstwie do islamskich klamcow, ja mowie prawde
  • Odpowiedz