Wpis z mikrobloga

Ostatnio wrzuciłem parę linków do mojego bloga programistycznego.

Okazało się, że jestem "żałosnym" "bucem" i "idiotą", nie mam pojęcia, o czym piszę, jestem nieprofesjonalny, jestem "pedałem", mój kod to "gówno", nie umiem pisać kodu, ani nie umiem pisać po angielsku i powinienem skasować konto.

Dlatego właśnie się tu nie udzielam. Na Medium, za paywallem prowadzę z czytelnikami mnóstwo ciekawych, merytorycznych rozmów. To właśnie ten rynsztok tu na Wykopie mnie zmotywował, żeby przenieść się gdzieś indziej.

Także w osobliwy sposób bardzo mi pomógł. Co miesiąc zarabiam kilkaset dolarów za moje artykuły i mam jedenaście tysięcy subskrybentów z całego świata.

Słowem wielkie dzięki za każdy hejt! Świat okazało się dużo lepszy wszędzie poza tym rynsztokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak kogoś interesują merytoryczne dyskusje i ciekawe artykuły zapraszam: https://tomaszs2.medium.com/

#programowanie #dlaprogramistow #chwalesie #mirekpodbijaswiat
  • 20
@tomaszs: Tylko że w social nediach zawsze będą pojawiać się takie osoby. Tekst "nie przejmuje się" nie wystarczy, tym bardziej że się jednak przejmujesz.
Czarnolistuj ¯\(ツ)/¯

Unikniesz stresu i nie umkną ci wartościowe wpisy - odpowiedzi.
  • 1
@TomSz: mam konto na Mastodonie gdzie wrzucam linki, to mi generuje dużo ruchu, dużo ruchu jest też z samego Medium. Jak już coś chwyci żagle to naprawdę z różnych miejsc przychodzą ludzie. Nie mam jakiejś specjalnej strategii promowania. Generalnie skupiam się na tym, żeby znaleźć dobry temat i dobrze go opowiedzieć, bo to lubię najbardziej. A akurat czytam mnóstwo, także tematów zazwyczaj nie brakuje. Później to już jest wyczucie grupy dla
  • 0
Kilkaset dolarów za artykuły opisujące różnice w wersjach bibliotek i frameworków których autorami są inni ludzie.


@tos-1_buratino: Artykuły przeważnie są o tym co robią inni ludzie w odróżnieniu od blogow i celebrytów
@tomaszs: kiedyś chciałem coś takiego robić i myślałem nad cross platform publishing, prócz medium jeszcze na dev.to i chyba linkedin chciałem publikować więc może to by Ci jeszcze coś dało
  • 0
@tos-1_buratino: główna tematyka moich artykułów to:

- nowości w językach i frameworkach, ale też:
- ważne wiadomości ze świata programowania
- analizy różnych zjawisk
- walidacja różnych tez
- no i megapaczki interesujących projektów open source w danym języku np. #javascript .

Piszę generalnie i wszystkich głównych językach programowania
  • 0
@TomSz: tak, to jest tzn. content reuse czy jakos tak. Robisz jeden artykul i pozniej republish, i jeszcze np. jakies karuzele, animacje, filmiki na TT itd. To jest fajna sprawa.

Z takich artykułowych serwisow to dev.to jest, hashnode i HackerNoon. Ten ostatni ma konkursy i mozna kase zgarnac.