Wpis z mikrobloga

#windowsphone #lumia #lumia520 Może ktoś będzie miał podobny problem więc się podzielę moimi spostrzeżeniami. Od jakiegoś czasu miałem problem z baterią i grzaniem się telefonu w górnej-tylnej części (procesor). Bateria leciała w tempie 15% na 1h. Telefon trafił do serwisu. Z serwisu wrócił z opisem że wszystko jest ok - soft od nowa + kalibracja radiowa (bo na początku myślałem że to coś z transmisją danych). No i telefon rzeczywiście po włączeniu działał ok czyli chłodny z tyłu + bateria leciała w normalnym tempie. Zacząłem więc synchronizować kontakty i ... w momencie synchronizacji z kontem google - pyk i telefon zaczął się grzać. Wyłączenie synchronizacji nic nie dało - telefon się grzał. Dopiero hard reset pomógł. No i teraz zrobiłem tylko synchronizację FB + Microsoft Live i jak na razie wszystko elegancko śmiga - 15h działania i 81% baterii. Dziękują za uwagę.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silent_digger: ja po prostu resetowałem telefon, no i nie synchronizuj nic od googla. Czyli bez kontaktów i gmaila niestety:( cieżko ale mi akurat to nie jest bardzo potrzebne w telefonie.
  • Odpowiedz