Wpis z mikrobloga

LINK4 oferuję mi AC z naprawami w ASO, ale z amortyzacją części. Samochód ma rok. Na infolinii trochę kręcą, ale mówią że "nie powinienem" nic dopłacać w przypadku naprawy w ASO. Ktoś ma z tym jakieś doświadczenia?

#motoryzacja #ubezpieczenia
  • 9
@michal7 Zobacz w owu jak wygląda ta amortyzacja w zależności od wieku samochodu.
Jak masz drogi samochód, to nawet jak wartość części przyjmą 80% to możesz mieć kilka tysięcy do dopłaty, bo w przypadku naprawy z ubezpieczenia ASO ma ceny części totalnie z dupy.
@michal7 ja naprawiłem peugeota w ASO Peugot na koszt link 4. Ogólnie poza zmiana stanowiska że to ja jestem sprawca to po odwołaniu ładnie zapłacili za ASO 14k (przesada, u mechanika max 5 bym zapłacił na oryginalnych częściach). Ale nie radzę brać kasy od nich tylko naprawiać w ASO bo mi chcieli dać 2400zl.

Tylko jak coś to to było 5 lat temu. Zerknij w OWU czy czegoś nie zmienili.
  • 0
@epicentrum_chaosu: tak, tylko ja próbuję się dowiedzieć co będzie oznaczało dla mnie to 15% w przypadku naprawy w ASO np na 20k. Czy ja po prostu z własnej kieszeni dopłacam 15%*20k? Na infolinii nie byli w stanie jednoznacznie powiedzieć.
@michal7: Jak sprawdzałem mubi to wyskoczyło mi link4 z wieloma ofertami. Nie wiedziałem o co chodzi więc zacząłem czytać. W jednej było częście typu chińczyk, w drugiej częście markowych zamienników, w trzecie części z aso. Do tego amortyzacja na różnym poziomie czy poziom bazowej odpowiedzialność, że np nie płacą nic poniżej 3k.

Dałem sobie spokój, szczególnie żę LINK4 to tania ubezpieczalnia i musi dużo kręcić