Wpis z mikrobloga

@Aguirre_gniew_brzozy: trochę normalne. Sprzedawcy (a właściwie ich skrypty/boty) jak nie znają terminu dostawy to wstawiają jakiś kosmiczny, często się to zmienia na wcześniejszy, ale nie ma na to gwarancji. Na pepperze często to widuję jak jakąś promocję wysprzątają.
  • Odpowiedz
trochę normalne. Sprzedawcy (a właściwie ich skrypty/boty) jak nie znają terminu dostawy to wstawiają jakiś kosmiczny, często się to zmienia na wcześniejszy, ale nie ma na to gwarancji. Na pepperze często to widuję jak jakąś promocję wysprzątają.


@ujdzie: zaryzykowałem i kupiłem. Ciekawe czy to kiedyś do mnie dostarczą. Z ciekawosci chce zadzwonić dzisiaj na support dowiedzieć się jak to z ich strony wygląda.
A cena fajna bo rzecz mało dostępna, a
  • Odpowiedz
A to nie jest oferta typu "bardzo niska cena, ale musisz długo poczekać na dostawę"


@jednorazowka: wiesz. nawet nie wiedziałem że amazon cos takiego może praktykować. Widziałeś już coś podobnego ?
No oferta ciekawa cenowo ale ta data dostawy jakaś "kosmiczna" :) mam czas i chetnie nawet poczekam ale obawiam się, że to mogłby być u nich jakiś błąd i nie mają już tego towaru na stanie
@ujdzie
  • Odpowiedz