Wpis z mikrobloga

@red7000: nie siedzę w środowisku biorących ale nie przypominam sobie by ktoś się pokłócił bo jeden wciąga koks a drugi pali ganje i się poprztykali o to że jeden narkotyk jest lepszy od drugiego
@Ark00: Dzisiaj odpaliłem Republikę bo słyszałem, że tam dymy są, a odkąd mi tvp zabrali to jakoś tak nudniej się ogląda tę telewizję. Bez sensu jest oglądać TVP skoro to taki TVN tylko troszkę gorszy. A tu dostałem takiego gonga na twarz, że aż nie mogłem uwierzyć xD.

Odkryłem nowy zajebisty kontent słuchania w trakcie gotowania.

TVP przy republice to była propaganda tak subtelna jak dawne TVP przy TVN.
@MateMizu: wierzę że republika ma pewnie srogi odjazd zwłaszcza od kiedy zaczęli wsadzać pisowców do paki.
Śmieszy mnie że polityka potrafi tak podzielić ludzi, że najbliższa rodzina potrafi się przez nią do siebie nie odzywać czy robić sobie gorsze rzeczy. Śmieszy mnie że wykopki kaganki oświecenia klaszczą uszami z tego powodu.
Z drugiej strony to jest to smutne jak polityka działa na ludzi a w sumie o to chodzi politykom by
Uważasz, że każdy plus to zawsze głos poparcia? xD


@bukimi: no w sumie nie. Pierw neuropki se klikają żeby podbić wpis, potem wykopki widzą plusa dają plusa xd