Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam takie pytanie do mieszkańców Górnego Śląska. Mniej więcej kto z kim trzyma na co dzień? xD tzn - o ile dobrze wiem Górnik sztama z Rybnikiem i Katowicami, Gliwice z Jastrzębiem a Ruch nienawidzi najbardziej Zabrza i Katowic, Sosnowca to wiadomo nikt nie lubi xD tak nie wiem jaki stosunek mają do tego kibice też z nie małego miasta czyli Bytom w którym są dwa kluby. Sąsiadujące miasta a chyba nie ma jakieś dużej niechęci ale sztamy również nie? Można po Bytomiu przejść w szaliku Ruchu czy Piasta bez utraty zębów? xD ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takiego skupiska klubów i ich kibiców oraz patologii, na małej przestrzeni nie ma nigdzie indziej w Polsce więc od lat mnie to fascynuje i zastanawia jak wy tu żyjecie ze sobą wszyscy xD

#gornyslask #slask #katowice #zabrze #chorzow #gliwice #bytom #mecz #ekstraklasa #mirkohooligans



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@mirko_anonim w Bytomiu na pewno kibice Polonii nie lubią Górnika i Gieksy, z Ruchem chyba nie mają aż takich złych relacji, ale nie wiem czy można tam pokazać się w ich szaliku. Wiem też, że między Polonią Bytom a GKSem Tychy jest nić sympatii, mimo że zgody nie ma.