Wpis z mikrobloga

Gruby był u mnie w mordowni na rejonie, pojechałem zobaczyć jak to będzie miało sie do imprezy z Popkiem.
Wyciagając wnioski to ,,fani" Tucznika i Gohy to są pocieszni i niegroźne osoby vs przećpani nastarydowani odbiorcy muzyki dla debili.

Sam się smiałem ze Spid go zaprosił i dał na plakaty ale jeśli są ludzie którzy jarają sie przyglupem alanikiem i jego koleszka ,,sqento" to czemu nasz były pupil i jego matka nie mają korzystać z zidiocenia społeczeństwa?

Osobiście jeśli nie znałbym jego historii to przeszedłbym obojętnie, z moja wiedzą ręki bym mu nie podał.

Mój koleżka gadał z nim z godzine to mówi ze w porównaniu po przyglupa braciszka nawet pogadał sensownie, moim zdaniem to najwiecej na psycha siada bidulowie bo chcialby cos znaczyc a jak jest każdy wie :)

Z rys twarzy to nawet nie widać Fas-a normalny imprezowacz, Gocha też na +

Swoja drogą to fajniejsze patusiary koło Gochy się kręciły :)

#danielmagical #patostreamy #famemma
  • 19
  • Odpowiedz
@Dkaab: gadać z tucznikiem przez godzinę to trzeba być na podobnym poziomie intelektualnym, bo ktoś kto ma powyżej dwucyfrowego IQ by wysiadł psychicznie po 3 minutach XD mama zrób kotleta jo
  • Odpowiedz
  • 0
@paniswiata: dużo alkoholu czyni cuda i mozna gadać :)
Za to bidul nic sie nie odzywał bo by mógł do 0 w rekordzie dopisac kolejna cyfre po przeciwnej stronie.

@kulis ja tam też tak myślałem :) Ale nie reagowali na prowokacje to po co ruszać ... :)
  • Odpowiedz
  • 0
@poczes: Gocha ma taką tolerke na % że przepiłaby nawet i Ciebie mireczku :)
Ale dj wódke jej polewał i ze szmulami degustowała trochę
  • Odpowiedz
  • 0
@poczes: Nie wiem jak przemiana bo ja ich nie sledzę w mediach społecnościowych.
Jak wiadomo od dawna Daniel to manipulant wiec teraz przemiana to 2 trenungi dziennie i sportowy tryb życia jak u innych frików?
  • Odpowiedz
  • 0
@006mika: Taka gruba impreza była z Magikalem ze dopiero wsatałem ;)
Mam nadziej ze pomimo ubogiej gramatyczbnie skaładni przekaz dotarł. Z fartem
  • Odpowiedz