Wpis z mikrobloga

chce zacząć kupować krypto, nie planuje tego prędko sprzedawać, interesuje mnie aby jak najłatwiej wpłacić pieniądze na giełde, najlepiej jakims blikiem czy payu, oraz jak najniższa prowizja za kupno np. btc, gdzie to znajde?

binance poteżna giełda która wymaga konta zen zeby wpłacić tam hajs iksde

#kryptowaluty
  • 11
@splitzy przy opcji BANK TRANSFER SEPA gdzie automatycznie przekonwertowuje na USDT po aktualnym kursie EUR/USD pokazuje że opłata transakcyjna tylko 1€ także ta opcja by wyszła najtaniej czy jest jakiś haczyk i ja o czymś nie wiem?
@Mefiu007: to wtedy wychodzi po jakims zydowskim kursie. Np. Jak wplacisz 1000eur ta opcja co podales to dostaniesz 1077USDT. A jak wplacisz ta opcja co ja podalem to dostaniesz na konto 998,8eur ktore mozna wymienic w apce na 1086USDT. Wiec jakas tam roznica jest
@Akke: uważaj na oszustów, ogarnij którąkolwiek popularną giełdę, nie kombinuj bo albo zapłacisz bardzo kiepską prowizję albo w ogóle Ci ukradną hajs
jeszcze o revolut sobie przypomniałem jeśli masz to od ręki tam kupisz ale niekorzystne ma przeliczniki
@Akke Polska giełda Kanga jest spoko. Przelewy express księgują się prawie od razu. Jak chcesz długo trzymać krypto bez żadnych manipulacji to kup sobie ledgera albo trezora. Nie trzymaj nic na giełdzie.