Wpis z mikrobloga

Zwariuje od tych słuchawek, próbuję coś znaleźć do PS5…

Razer Barracuda X Czarne:
- stick podłączony bezpośrednio do USB C nie działa bezpośrednio, trzeba łączyć do kablem przez zwykłe USB w konsoli
- mikrofon albo nie działa, albo działa TRAGICZNIE, jakby był uszkodzony

HyperX Cloud Core:
- dźwięk najlepszy ze wszystkich
- mikrofon strasznie słaby (echo do tego)

Razer Barracuda X (ten sam model, tylko białe):
- stick na USB C działa bezpośrednio
- mikrofon działa perfekcyjnie (najlepiej, nawet od Blue Yeti, mówię tylko o PS5)
- ALE… po dłuższej chwili pad dostaje jakieś lagi, zaczyna żyć własnym życiem, kamera czy postać sama lata biega, pomaga trochę wyjście do menu, ale lag zostaje

Nie wiem czy kupić dla świętego spokoju Pulse 3D od Sony dedykowane, ale jak kiedyś je testowałem to były strasznie słabe.

Sony chyba tak specjalnie robi żeby tyllo ich pięknie działały, albo producenci innych słuchawek kompletnie nie testują ich z PS5, nie ogarniam już tego.

#ps5 #pcmasterrace #konsole #pomocy
LechuCzechu - Zwariuje od tych słuchawek, próbuję coś znaleźć do PS5…

Razer Barracud...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@LechuCzechu a ja proponuję Sony H7. Warto czaić się na Amazonie za jakieś 680 zł. Duże pady, te w pulse są chyba dla dziecięcych uszu. Świetnie działa dźwięk 3d z PS5. Zwarta konstrukcja. Czysty dźwięk z basem. Można regulować dźwięk gry niezależnie od dźwięku czatu. Wcześniej miałem goldy do ps4, to nawet nie da się tego porównywać. Polecam.
  • Odpowiedz
@LechuCzechu: Pulse 3d są słabe - dźwięk może szczegółowy i precyzyjny ale bez radości, są do tego niewygodne. Steelseries 7p używałem 2 lata i były bardzo dobre do grania a do tego wygodne. Sprzedałem je, kupiłem wzmacniacz słuchawkowy do Ps5 - Soundblaster x g6 oraz podłączyłem moje Beyerdynamici DT 990 pro. W końcu mam radość z dźwięku z konsoli - polecam :)

PS. byłem blisko kupna Audeze Maxwell ale akurat wtedy
  • Odpowiedz
@LechuCzechu Mam Razer Barracuda X i też miałem ten problem z lagiem pada. Rozwiązanie to podłączyć dongla w tylni port za pomocą dołączonego kabla i umieścić zdala od konsoli. Nic nie laguje ale często nie wykrywa dongla po włączeniu konsoli i trzeba kilka razy wyłożyć/włożyć dongla aby zatrybiło.
  • Odpowiedz