Wpis z mikrobloga

@Zwierz33 porządne auto dla chuopa, ostatnio miałem awarie i okazało się że ugniło mocowanie sondy lambda. Przejechałem tak 5km z sonda która uderzała w asfalt i podwozie. Mechanik wspawał nowy króciec i sonda dalej działa (òóˇ) moja ma 235k przebiegu.
@Zwierz33 zajebiste autko jak każda Toyota z tamtych lat. Pomijając brak zaawansowanych systemów to kto by pomyślał że 20 letnie auto tak ładnie się zestarzeje. Mały lift przodu I mogło by z salonu wyjeżdżać obecnie :) A odnośnie następcy to zamiast Camry poszedłbym w stronę Volvo S60 jak już planujesz wydać 200k. Chyba że mówimy o używce.
  • 0
@kravat: No u mnie obecnie do wymiany jedynie tuleje wahacza i łączniki stabilizatora. Jak wymienię to pojadę zobaczyć zbieżność. Tak to łańcuch jedynie wymieniłem bo sanki się wyślizgały, pompę wody, dwie tarcze i klocki, reszta standard olej i filtry. Jak kupowałem to z nowym sprzęgłem bo poprzedni właściciel wymienił w serwisie toyoty rok przed kupnem moim na fakturę a dalej zapomniałem ale faktury leżą (nie chce mi się sprawdzać) ( ͡
  • 0
@Miguelos: no tu jak się dba to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz tempomat ? Bo u mnie nie ma i tak się zastanawiam czy da się dołożyć w sensie kupić manetkę itd... podpiąć i tyle ( ͠° ͟ل͜ ͡°)