Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

dla tych co zasnęli wcześniej lub mieli ciekawsze zajęcia. Cycolina zrobiła live z "duzym youtuberem" (trzeci w ciągu paru tygodni, (dziwne, ze o Łysym żaden nie wspomina), zaraz po Szalonym Reporterze (tu nie trzeba nawet dla żartu zmieniać nazwy), Ucieczce przed Dziećmi z Raju pojawił się chyba najporządniejszy: Piotr Pająk, Podróże Wojownika, który nie ma za sobą wielkich afer, nie pije i od 2011 mieszka w Tajlandii. Nic o chłopie nie wiem, twarz kojarzę a to co mówię mam z google/bing na asap, zatem pls - poprawcie mnie.

Co zrobił xD "prezes"? no zgadnijcie xD. Na zapraszał całą polonię poza Kamerdynerami, bo ich nie lubi, i spoconym Krzychem, bo jest aferka. #!$%@?ł się jak szpadel nie wiedząc co się dzieje a główny bohater Piotr Pająk uciekł po 20 minutach widząc w jakie pato się #!$%@?ł. Jest 00:28, live nadal trwa (nie ma n a nim żadnych bohaterów od wielu godzin, np. Muminy prowadza własnego lajwa u siebie na chacie). Srejle włączyła planszę z "przerwą" a sam łysiak przybił gwoździa przy stole z włączonym live, a niektórzy donoszą, ze zrobił w majty co miała powioedzieć Srejle wrzucając planszę z przerwą (ja tego nie widziałem).

Ja #!$%@? xD. Nie ma jeszcze kopii live, ja nie zrobiłem, nie ma shotow od pelta, jest tylko wyjście "wojownika" nagłe:
https://www.youtube.com/watch?v=usW59_VPCLY

Lecę w wyro, dobrej nocy kto czyta teraz i dzien dobry, kto czyta rano :)

Trzymajmy się w tej Polsce. Ba, ba, ba, ba.
lskx - #raportzpanstwasrodka 

dla tych co zasnęli wcześniej lub mieli ciekawsze zaję...

źródło: p8GVzd

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
nie ma za sobą wielkich afer, nie pije


@lskx: Pije i to było u niego na odcinku ale fakt, że nie tak jak MENELE w Kambodży. Odnośnie afer to na pewno miał jedną ze zbiórkom nie mógł się rozliczyć do końca tzn. zebrał wiele wydał nie wiele.
  • Odpowiedz