Wpis z mikrobloga

Właśnie dowiedziałem się o obecnej sytuacji #tvgry. Ogólnie to jedno wielkie XD, jak to się koleje rzeczy potoczą, w każdej firmie o mentalności typowego Januszexu.
No kurna, bo zasadniczo to wygląda zawsze tak samo - a więc w dużym skrócie: Janusze nie doceniają pracowników, mało płacą i ci w końcu idą w p1zdu, a po jakimś czasie firma (w tym wypadku kanał) się zaczyna sypać i straty są większe, aniżeli by dać pracownikom podwyżki i jakieś benefity. No ale nie xD. I tutaj było dokładnie tak samo.

Była dobra ekipa co ciągnęła ten kanał, wszystko się spoko kręciło, no ale jednak po jakimś czasie pracownik chce coś lepiej zarabiać, czy mieć jakiś czas wolny (a nie zapier&alando cały czas), zwłaszcza że robi dobrą robotę, no i jest w tym co robi, już odpowiednio wykwalifikowany. No ale nie xd. A więc zasadniczo było tak, że chłopaki zaczęli kminić nad zawinięciem się z Januszexu gier łonline. I w pewnym momencie po kolei odfrunęli.
Janusze oczywiście nic się nie zreflektowali przy odejściu szefa, no i poszło jak po sznurku, aż do Jordana, którego wiadomo, więcej osób nie lubiła, ale według mnie to on pasował do tej ekipy, bo był zorientowany na to Otaku i niby był jak taki nielubiany kuzyn, ale jednak cześć rodziny.

Tak więc podsumowując, w tym kraju to jakoś wybitnie jest ta ociężałość szefostwa, wobec pracowników w kwestii podwyżek i warunków pracowniczych. Jest Januszeria na pełnej - jak najwięcej się samemu nażreć, pracownikowi minimalną i najlepiej coś wykombinować, żeby to był z jakiegoś programu dla przedsiębi0rców, co by to z państwowych pieniędzy te wynagrodzenie było opłacane, a potem dobrzy pracownicy idą w p1zdu, a ich miejsce łata się pierwszymi lepszymi randomami i wychodzi takie TVGry 3.0 xD

#gry #tvgry #polskiyoutube i w sumie #januszex #toznowuoni
Menszykovsky - Właśnie dowiedziałem się o obecnej sytuacji #tvgry. Ogólnie to jedno w...

źródło: 508300187

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
a więc w dużym skrócie: Janusze nie doceniają pracowników, mało płacą i ci w końcu idą w p1zdu, a po jakimś czasie firma


@Menszykovsky: ja dopowiem że jeszcze kwestia sufitu bo będąc redaktorem video w zasadzie nie możesz być wyżej niż szef w tym dziale
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: tu nie chodzi że za bardzo opodatkowany ale że w ogóle jest opodatkowany. Janusze spinają dupe jak mają cokolwiek zapłacić i nie chodzi tylko o podwyżki. Prosisz o cokolwiek co pomoże ci w pracy i jest kręcenie nosem, bo trzeba wydawać pieniądze. Nawet wody w upalne lato nie kupią.
  • Odpowiedz