Wpis z mikrobloga

#przegryw #renciak
W ostatnim czasie na tagu dosyć często przewija się temat renty, święty gral przegrywa. Pamiętam jak sam siedziałem 4 miesiące na l4 i było jak w siódmym niebie, rozumiesz płacą ci za neetowanie czy może być coś piękniejszego??? Na l4 płacą ci więcej ale to i to jest spoko tylko musisz znaleźć jakiegoś dobrego psychiatrę dać mu te 3 stówki i on ci wypisze PAPIER że jesteś upośledzony i wtedy składasz to do zusu i dostajesz rentę, tylko trzeba chcieć. Choć ja tą śmieszna rentę to robię w 4 dni za granicą więc to nie są jakieś kosmiczne pieniądze ale na neet w ZUPEŁNOŚCI wystarczy jak mieszkasz u matki, ja co do neetowania no jestem trochę bardziej ambitniejszy i no trzeba trochę więcej wysiłku to włożyć ale będzie warto pozdrawiam
  • 11
@Simba997: To piękne jak zniesiesz fakt, że jesteś pasożytem na organizmie społeczeństwa, które pozwala ci egzystować tylko i wyłącznie z powodu limitowanych rezerw współczucia.

Wielu prawdziwie niepełnosprawnych nie ze swej winy zmaga się z tą świadomością, choć nie ma w nich krzty winy. Inni z kolei za trzy stówki załatwiają sobie papiery. Jak bardzo nie szanuje incweli, tak kołchoźnik incwel mizogin jest milion razy wyżej w moralnej hierarchii niż pasożyt.