Wpis z mikrobloga

#twdtalk #thewalkingdead #twd #komiks #negan

Zastanawiam się kto mógłby zagrać komiksowego Negana w serialu. Co prawda pojawi się on pewnie dopiero w 6 czy 7 sezonie, ale że jest to moja ulubiona postać to przepatrzyłem kilku aktorów. Moim zdaniem idealnie nadałby się Patrick Warburton. Znany głównie z sitcomu Sposób Użycia, ale dałbym mu szansę, bo sylwetką wpisuje się idealnie w komiksowy wygląd.

Jeśli myśleliście że Gubernator to kawał drania, to dopiero zobaczycie prawdziwego #!$%@?. Szkoda tylko że AMC nie będzie mogło pozwolić sobie na przeniesienie jego wyszukanego języka do serialu i ogólnie ukazać go takiego jakim jest w komiksie.
Krs90 - #twdtalk #thewalkingdead #twd #komiks #negan

Zastanawiam się kto mógłby zagr...

źródło: comment_6rcyMaPHGkScclRiJiCBFNdvPpwdL8bC.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Krs90: myślę, że zobaczymy go już w 5 sezonie, pewnie jako cliffhanger w finale czy coś takiego. Chociaż z drugiej strony serial powoli zaczyna doganiać komiks, więc zapewne będą chcieli jakoś to opóźnić.
  • Odpowiedz
@mitotasak: Z tego co czytałem to Kirkmann chce zrobić przerwę między Gubernatorem a Neganem no i faktycznie za jakiś czas serial zacznie doganiać komiks.

W sumie możesz mieć rację z tym 5 sezonem, albo pod koniec 5 albo 6, chociaż bardziej byłbym za tym 6.
  • Odpowiedz